Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Rozzuřená Hanka Mašlíková drsně setřela všechny hloupé matky, které ji peskují za péči o miminko

Hanka to nemá jednoduché!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 21 fotografií
Moderátorka, příležitostná modelka a nyní hlavně maminka Hanka Reinders to nemá vůbec jednoduché. Se svými fanoušky se chce podělit o radosti, které jí přináší mateřství a místo toho, aby ostatní matky sdílely její radost, nebo si z toho něco vzaly, tak na moderátorku pěkně útočí. Ta se však nedala a hloupým matkám poslala drsný vzkaz.

Být mámou není vůbec jednoduchá věc. A když se k tomu ještě přidá fakt, že jste veřejně známou osobností, tak zkrátka přijdou chvíle, kdy budete muset čelit lidem, kteří mají neskutečné nutkání vás neustále poučovat a sdělovat vám věci, které děláte špatně.

V tomto ohledu patří Češi mezi jedničky a české matky obzvlášť. Většina z nich má potřebu ostatním stále dokola dokazovat, jak ony jsou ty nejlepší maminky a vše, co dělají, je správně a to, co děláte vy, je úplně na nic.

Své o tom ví moderátorka a novopečená maminka Hanka Reinders. Na sociálních sítích je hodně oblíbená a sleduje ji spousta fanoušků. Mezi nimi se ale také najdou lidé, a zejména matky, co se nestydí Hanku setřít za každou věc.

Úplně obyčejná fotka z kadeřnictví, kam si Hanka odskočila nechat vylepšit fasádu a samozřejmě, že vzala malého Andreaska sebou, vzbudila obrovskou vlnu kritiky. Matkám se nelíbilo, že Hanka sedí s nabarvenou hlavou v blízkosti svého dítěte a zasypaly moderátorku stupidními zprávami.

Jenomže Hanka je dost od rány a takové poučování si nenechá líbit. Matky pěkně setřela a poslala jim hodně ostrý vzkaz.

„Opět odpověď pro všechny pohoršené maminky. V kadeřnictví, kam chodím, mají oddělenou vip místnost, kde jsem pouze já, Andreasek a moje kadeřnice. S barvou sedím venku a drbu se svou kadeřnicí. Na vyfocení fotky jsem si dovolila na dvě minuty přijít k malému a vyfotit se. Nezlobte se, ale přestává mě bavit se nechávat neustále poučovat. Musela jsem se neustále obhajovat celé těhotenství a teď to bude zase celé mateřství? Uráží mě to, nejsem hlupák a dělám maximum, abych byla dobrou mámou,“ neskrývala své rozhořčení Hanka.

Je jasné, že má naprosté právo se takhle zlobit, protože co si budeme povídat, některé české matky naprosto pozbývají soudnost. Přejme Haně klidné mateřství a pevné nervy.

Související články

Další články