Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

ROZŽHAVENÝ VAROMETR: Luxusní show Poneru, odvážná Švantnerová a pařmen Faltýnek

+ Dalších 8 fotografií
Extra ve Varech
V sobotu večer se konala na terase Grandhotelu Pupp velkolepá modní přehlídka sourozenců Ponerových. Na jedinečnou show se sešla spousta slavných osobností, nepochybně největší hvězdou však byla modelka Nikol Švantnerová (26), kterou v odvážných šatech nešlo přehlédnout.

Značka Poner nejsou sice žádní začátečníci, ale na filmovém festivalu v Karlových Varech to byla jejich první přehlídka, kterou zahájila v nádherných a hodně odvážných šatech krásná Nikol Švantnerová. Ta mezi ostatními modelkami vyčnívala, ve stříbrných dlouhých šatech s hříšným rozparkem vypadala opravdu skvostně. Na druhou stranu, takový model si může dovolit opravdu jen žena bez jakýchkoliv nedostatků, kterou Nikol bezpochyby je.

Po mole se také prošla mladinká Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, která svou něžností a přirozenou krásou dodala přehlídce ten správný šmrnc. Přítomní hosté se skvěle bavili, luxusní víno teklo proudem a prostředí střešní terasy Grandhotelu Pupp společně s vyšperkovanými detaily dodaly módní přehlídce punc luxusu. Večírek si nenechal ujít ani největší pařmen letošních Varů Jaroslav Faltýnek.

Související články

Další články