Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rozžhavený varometr: Festivalem hýbe róba Čvančarové, rozdělila národ

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu, pojďme si shrnout nejdůležitější dění. Vše začalo na červeném koberci, kde se ukázala filmová legenda Michael Caine, z tuzemských hvězd pak nejvíc zaujala Jitka Čvančarová v pompézní róbě. Na úvod festivalu proběhla premiéra dlouho očekáváného filmu Zátopek.

Filmová legenda

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary tradičně odstartoval na červeném koberci. Na 55. ročník dorazilo velké množství tuzemských hvězd a nechybělo ani slavné zahraniční jméno. Festival navštívila filmová legenda Michael Caine, dvorní herec režiséra Christophera Nolana.

Módní policie

Na červeném koberci to samozřejmě zářilo luxusními róbami, předvedla se například modelka Daniela Peštová, jedna z hlavních hvězd filmu Zátopek Martha Issová nebo třeba herečka Jitka Schneiderová. A kde je červený koberec, tam je i módní policie. Tu pro eXtra.cz tradičně obstaral Sam Dolce.

Kontroverze večera

Největší rozruch pak vzbudila herečka Jitka Čvančarová. Tentokrát nebyl v hlavní roli dekolt, byť byl jako vždy nepřehlédnutelný, ale pompézní modrá róba. Herečka ze seriálu Most! za ni u lidí sklidila posměch a stala se terčem vtipů.

Očekávaná premiéra

Zlatým hřebem večera byla premiéra dlouho očekávaného snímku Zátopek. Ten měl být promítán už minulý rok, festival byl ale kvůli koronaviru přerušen a i start filmu se tak odložil. V hlavní roli zazářil excelující Vaclav Neužil, který jistě pomýšlí i na nějaké to herecké ocenění.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔

Související články

Další články