Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rozzářená Lucie Borhyová se vystavila na pláži: Tohle tělíčko nyní obývá zahraničí

Rozzářená Lucie Borhyová se vystavila na pláži: Tohle tělíčko nyní obývá zahraničí
Zdroj: Se souhlasem L. Borhyové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
dovolená

Moderátorka Lucie Borhyová (43) se rozhodla opustit chmurné české počasí a vyrazila k moři, odkud poslala svým fanouškům z pláže skrze rozzářený snímek alespoň trošku toho sluníčka. 

"Všem dětem a rodičům přeji krásné a klidné prázdniny," uvedla moderátorka Lucie Borhyová k rozzářenému snímku ze zahraniční pláže.

Zaslouženou dovolenou si dopřává zřejmě se svou rodinou a partnerem, manažerem Michalem Smečkou, se kterým tvoří pár již od roku 2017. Netrvalo dlouho a Lucii zahrnuli její fanoušci samou chválou. "Dopřejte si odpočinek a užívejte, velmi vám to sluší," uvedl jeden z nich.

Ještě před pár dny stihla Lucie oslavit sedmé narozeniny své dcery Lindy, kterou má s expartnerem Michalem Hrdličkou, jenž také oslavil nejen narozeniny, ale také její životní moment. "Tak první třída úspěšně za námi," uvedl ke snímku, na kterém drží Linduška pugét květin.

Dvanáctiletého syna Lucase má pak Lucie s bývalým partnerem, řeckým podnikatelem Nicem Papadakisem.Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy