Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rozzářená Amber Heard: Po debaklu u soudu s Deppem má opět úsměv na tváři

Dcera je nyní zdroj jejího štěstí.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
poslední dovolená

Herečka Amber Heard (36) nezažívá zrovna to nejpříjemnější životní období. Poté, co projela soud se svým exmanželem Johnnym Deppem (56) se kterým se vzájemně žalovali pro pomluvu, ji čeká platba odškodnění ve výši 10,4 milionu dolarů, což je zhruba 260 milionů korun. Takovou částku ale hollywoodská hvězda, jejíž kariéra se sesypala, jako domeček z karet, na svém kontě nemá, a tak se rozhodla dát si společně s rodinou oddych ve Španělsku. A jak je patrné z fotek, které zachytili zahraniční paparazzi, konečně se zase směje.

Potupná prohra

Bývalí manželé Johnny Depp a Amber Heard se letos postarali o sledovanost, jakou snad žádný soudní spor nezažil. Pirát z Karibiku požadoval po hvězdě filmu Aquaman odškodnění za pomluvu ve výši 50 milionů dolarů. Herečce, která po svém slavném exmanželovi požadovala v protižalobě dvojnásobek, ale nakonec zbyly jen oči pro pláč. I když jí má Depp zaplatit částku ve výši dvou milionů dolarů, ona mu musí zaplatit téměř pětkrát tolik. Verdikt mohli lidé sledovat živě na YouTube kanálu Law&Crime Network.

Pro Amber skončil soud naprostým fiaskem a ke všemu se stala terčem posměchu lidí po celém světě, a to rozhodně nepatří k věcem, které by herečka uměla jen tak hodit za hlavu. Po psychickém vypětí nejen z potupné prohry, ale i všudypřítomných haterů se rozhodla dopřát si trochu relaxu.

Relax s dcerou

Herečka, která si v Hollywoodu už zřejmě ani neškrtne nemá ani na zaplacení soudních výloh, natož aby dokázala exmanželovi zaplatit částku, která v přepočtu činí neuvěřitelných 260 milionů korun. Na dovolenou však peníze ještě našla. Podle informací serveru Daily  Mail neodcestovala sama, ale společně se svou roční dcerkou Oonagh Paige Heard, kterou herečce porodila náhradní matka.

Změna prostředí Amber zřejmě hodně pomohla, po dlouhé době se totiž objevila s úsměvem na tváři. Malá Oonagh je nyní pro herečku zdrojem jediného štěstí a díky ní může alespoň částečně přijít na jiné myšlenky. Společně s přáteli na dovolené navštívila jedno z místních dětských hřišť, kde si se svou holčičkou sedla na houpačku a vypadala jako každá máma, která vidí své dítě šťastné.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy