Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rozvrací Robinsonův ostrov vztahy? Jakub EXKLUZIVNĚ promluvil o svém ROZVODU! A není jediný!

+ Dalších 106 fotografií
Jak to tak vypadá, tak reality show Robinsonův ostrov ničí jeden vztah za druhým. Nejdříve o svém rozchodu informoval Míla a pak ho následoval Martin. Jakub je třetím soutěžícím, kterému ztroskotal vztah a bude se rozvádět. V exkluzivním rozhovoru se svěřil, co se stalo.

Soutěžící Jakub skončil v reality show Robinsonův ostrov těsně před branami vítězství. Zpočátku neoblíbený sympaťák se nenápadně probojoval do finále. Mezitím, co ostatní soutěžící taktizovali a zakládali aliance, on ten humbuk sledoval zpovzdálí.

Do soutěže šel jako ženatý muž, který svou ženu nadevše miluje. Jenomže v polovině soutěže přišla krutá sprcha od jeho druhé polovičky a v současné době se rozvádí. Jakub ale není jediný, komu vztah nevydržel.

Co se týče Jakubovy práce, tak na tu soutěž neměla žádný vliv. "To, že mě lidé poznávají, beru jako plusové body. Byl bych rád, kdyby zájem o mou práci nebo osobu ještě vzrostl," prozradil Jakub.

Po návratu ze soutěže se ale něco v jeho životě změnilo. Na Robinsonově ostrově byl ženatý a zamilovaný muž. Jenomže návrat byl hodně krušný a kdysi zamilovaná dvojice je nyní od sebe. Už vzkaz, který mu manželka poslala do soutěže, rozhodně nezněl zamilovaně.

"Co se týče soukromí, tam to trošičku utrpělo. Nyní probíhá rozvod s mojí manželkou. Tahle hra byla takový urychlovač. Já se trošku bojím, že kdybych nešel do soutěže, tak by se to stejně stalo, ale třeba později."

Jakub ale nebyl jediný, komu se rozpadl vztah. Mezi další, kterým to nevydrželo, patří třeba Míla nebo Martin.

Související články

Další články