Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Rozvolnění v turistickém ráji se zvrhlo: Opilci se rvali v ulicích, házeli po sobě židle i popelnice

Rozvolnění v turistickém ráji se zvrhlo: Opilci se rvali v ulicích, házeli po sobě židle i popelnice
Zdroj: reprofoto Twitter
+ Další fotografie
koronavirus
Španělé doslova počítali minuty do rozvolnění protikoronavirových opatření, v Málaze hned vyrazili do hospod a barů. Tamější hlavní třídu Paseo de Pedregalejo ani ne dva dny po uvolnění okupovali agresivní opilci. O hádky a rvačky nebyla nouze, alkoholem posilnění lidé po sobě házeli židle, stoly nebo popelnice. Zasáhnout museli strážci zákona, záchranáři převezli do nemocnice jednoho pobodaného Brita.

Španělská Málaga i další města mají za sebou noc plnou alkoholového opojení, ale i hrůzy. Po několika týdnech v karanténě se totiž stovky opilců rozšouply natolik, že na hlavní třídě Paseo de Pedregalejo dokonce tekla krev!

O bujarých oslavách rozvolnění protikoronavirových opatření informoval britský list The Sun. Policisté třeba museli uklidňovat dvě skupinky, které do sebe naklopily litry alkoholu na terase jednoho z barů a potom se mezi nimi strhla hádka. Došlo i na fyzické násilí, opilí lidé brali do rukou vše, co bylo na dosah. Vzduchem tak létaly židle, stoly nebo třeba popelnice.

Mnozí lidé se ale dostali do tak podroušeného stavu, že agrese ani nebyli schopní. Potáceli se ulicemi, zvraceli a nezřídka kdy i upadli na zem.

Kudla v břiše

Nejhůř skončila potyčka v Marbelle, kde se porvala šestice Britů. Jeden vytáhl nůž a pobodal svého soka do břicha. Musela pro něj přispěchat záchranka a s vážnými poraněními skončil v nemocnici.

Španělé si ale dokázali konec karantény užít i kultivovanějším způsobem. Přes den zaplnili pláže, ale i tam měli policisté plné ruce práce. Bezpečné rozestupy totiž téměř nikdo nedodržoval.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy