Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Rozvod Žilkové a Stropnického: Zhrzená Veronika zařadila zpátečku

Martin Stropnický a jeho žena Veronika Žilková.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
náhlý obrat

Je to teprve pár dnů, co herečka Veronika Žilková (60) oznámila po téměř dvaceti letech společného soužití konec vztahu s Martinem Stropnickým (65). Velvyslanec České republiky, který již třetím rokem zastupuje zájmy naší země v Izraeli, poslal žádost o rozvod své manželce prostřednictvím e-mailu. Ačkoli Žilková pustila novinku do světa ještě za tepla, z ničeho nic obrátila a na svém Instagramu informovala, že na pár dní ruší lekce cvičení právě kvůli mediální smršti.

Horká hlava

Jedna z našich nejznámějších hereček Veronika Žilková nezažívá v posledních dnech zrovna nejpříjemnější chvíle ve svém životě. Po rodinné dovolené v Dubaji, kterou strávila s dcerou Kordulou (16) a manželem Martinem Stropnickým, se situace zřejmě nevyvinula tak, jak si představovala. Po návratu jí totiž přišel nečekaný e-mail, ve kterém jí muž, se kterým strávila posledních 18 let svého života, oznámil, že se chce rozvést.

Takovou potupu nemohla Veronika jen tak rozdýchat a ještě za čerstva se ze svých pocitů potřebovala vypovídat. Proto o celé události informovala média, kterým se svěřila s obsahem inkriminovaného e-mailu a nešetřila ani ostrými narážkami, které svému brzy bývalému manželovi s gustem adresovala.

Pro Žilkovou, která kvůli Stropnickému neváhala obětovat svou kariéru, když se s jejich společnou dcerou na několik let odstěhovala za ním do Izraele, aby mu byla oporou, musela být nečekaná žádost o rozvod pořádnou fackou. Proto není divu, že si chtěla svůj vztek vybít prostřednictvím novinářů, kterým s chutí věnovala i několik exkluzivních rozhovorů.

Bylo toho moc

Temperamentní herečka ale po nějaké době zřejmě vychladla a uvědomila si, že je toho na ni i její rodinu přespříliš. Veronika najednou vzala zpátečku a na svůj Instagram přidala selfie, ve kterém informovala o zrušení lekcí cvičení, a to z důvodu mediálního tlaku, který ovšem sama vyvolala.

"Milé cvičenky. Cvičeníčko na pár dní pozastaveno, kvůli médiím," napsala herečka k fotografii, na níž se sice usmívá, ale do tváře se jí i přesto vepsaly stopy viditelné únavy. "Až poprask utichne, budeme zase společně pokračovat," dodala v příspěvku na sociální síti.

Pro Veroniku Žilkovou bude rozvod se Stropnickým jejím třetím zkrachovalým manželstvím. I když spolu manželé přečkali mnoho těžkých chvil, které by ne každý vztah ustál, odloučení v době pandemie koronaviru se jim zřejmě stalo osudným. Na jaře roku 2020 se herečka musela na naléhání těžce nemocné maminky vrátit i s Kordulou zpět do Čech a od té doby se s manželem vídala jen sporadicky.

Na společné dovolené v Dubaji zřejmě došlo na lámání chleba a krizi, kterou měl možná pobyt v Emirátech zažehnat, se manželům překonat nepodařilo. Ačkoli maminka influencerky Agáty Hanychové (36) viditelně doufala v opak, v e-mailu údajně stálo, že ji Stropnický už více nemiluje. A i Veronika jistě ví, že srdci se prostě poručit nedá a že nezbývá nic, než se s další ranou osudu smířit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy