Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Rozvod z Veroniky Maléřové vysál všechnu krásu: Číšnice Šárka ji dostane na dno

+ Dalších 22 fotografií
Veronika Maléřová zažívá jedno z nejhorších období ve svém životě. Ještě nedávno byla přesvědčena o tom, že se její život ubírá tím správným směrem. Měla kompletní funkční rodinu a milujícího manžela Martina. Ten s příchodem krize středního věku zahořel láskou k číšnici Šárce. Bohužel to nebylo jenom nějaké poblouznění, ale z Šárčiny strany promyšlený plán, který chce dotáhnout do konce. Veronika pomalu ale jistě padá na psychické dno, a to hlavně kvůli tomu, že jí Martin požádal, aby přistoupila na rozvod smírnou cestou. Jaký tohle bude mít konec?

Šárka byla dlouho stranou a čekala, až si to Martin a Veronika mezi sebou sami vyřeší. Přestože to je právě ona, kdo inicioval Martinův odchod od rodiny a nyní se snaží, aby se Martin s Veronikou rozvedl, sama do dění mezi nimi zatím aktivně nevstoupila.

To se ale změnilo minulý týden, kdy Šárka měla tu drzost navštívit Veroniku v práci a laskavě ji požádat, aby přistoupila na navrhovaný rozvod. Z výrazu Veroničiny tváře je evidentní, že ji celá situace dostala až na psychické dno.

Její pověstná krása je pryč a pomalu ale jistě se hroutí. Když na ni Šárka udeřila s tím, že by měla podepsat rozvod, Veronika téměř vzteky pukla. Martinovi totiž předtím jasně řekla, že na rozvod nepřistoupí a stále pro ni platí to, co si slíbili před dvaceti lety před bohem.

Jenomže Šárka to takhle nenechá a udělá vše pro to, aby Martina dostala před oltář. Jak tenhle souboj o muže snů dopadne?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy