Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ROZVOD?! Vladimír Růžička prý rok po svatbě opustil rodinu: Dům si nechává, žena s dcerou jdou jinam

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Vrabci si to na střeše cvrlikají už dávno, doteď však všechny informace o rozchodu tohoto páru vypadaly jako zbožné přání závistivců. Jenže bývalý reprezentační hokejový trenér Vladimír Růžička (55) a jeho manželka Marie (29) už podle všeho nejsou spolu. Někdejší špičkový hráč měl podle nepotvrzených informací Marii i s holčičkou Lejlou opustit. Stěhovat se ale prý budou ony.

O tom, že dvojice, která se brala loni v červnu a v říjnu se jim narodila dcera Lejla, nemá nejšťastnější období, se nás snažily různé zdroje informovat už od začátku roku.

Naposledy Marie Růžičková atak okamžitě smetla ze stolu. „Je to blbost. Opravdu se tomu smějeme,“ psala nám ještě v květnu.

Jenže začátkem září už má být všechno jinak.

Prý ji opustil

„To, že hokejový kouč opouští svou manželku, není žádná fáma. Trochu mimo je informace, že vykopla ona jeho. Opak je pravdou, Růžička opouští ji,“ dostala redakce eXtra.cz zprávu před třemi dny.

Nyní se přidala další tvrzení.

„Pan Růžička zůstává v domě. Marie se stěhuje do centra města, pronajatý byt má už od 1. září. Dokonce jí Vladimír se stěhováním pomáhá. Nejdříve to vypadalo na bitvu, ale teď se zdá, že pan Růžička udělá vše pro to, aby média neměla moc nábojů,“ napsal nám informátor.

„Vztah chce ukončit pan Růžička. Řekl, že už ji nemiluje. Láska se musí rozložit a dávat po dávkách. A ne ji proměnit ve stalking,“ prohlašuje náš zdroj, který se zprávou o rozluce manželů přišel jako první.

Vyjádření manželky naznačují problém

„Vzhledem k tomu, že se teď média zabývají Plekancem, tak se snaží to udělat co nejvíce v tichosti. Ovšem všichni kolem nich už to vědí,“ dodal.

Jindy hovorná Marie tentokrát na žádné otázky ani během několika dní neodpověděla, její Facebook však nejspíš hovoří za ni. Nese všechny průvodní znaky profilu ženy, která zůstala s dítětem sama. Zamilované fotečky s manželem plné virtuálních pusinek vystřídaly snímky jen s dcerkou nebo kamarádkou a poučná slova o síle mateřského pouta.

„Je to naše osobní věc, nebudeme se k tomu vyjadřovat,“ reagoval pro Blesk na dotazy k rozvodu Vladimír Růžička, který tedy zprávy nepotvrdil, ani nevyvrátil.

Stýkají se dál

„V neděli byli v Chomutově společně na obědě ve své oblíbené restauraci,“ dozvěděl se náš redaktor od informátorů z místa působení trenéra.

Celé to může být samozřejmě i tak, že přes rozchod spolu dvojice vychází. Nebo má krizi a snaží se ji překonat.

Až čas ukáže, jestli tohle manželství, kterému řada lidí od začátku nepřála, nebude mít pouze jepičí život.

Související články

Další články