Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Rozvod ve Výměně manželek: Vulgární lenoška Anna se odmítla jakkoli změnit

V nové epizodě Výměny manželek diváci sledovali také partnery, kteří žijí v Praze Jevanech, Annu (33), Pavla (35), s dětmi Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců).
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Reality Show

Poslední díl Výměny manželek se nesl ve znamení vystřízlivění obou párů. Jedni objevili, jak na svém vztahu pracovat, a získali novou sílu pro to, aby se stali ještě lepšími, než byli dřív, zatímco druzí, kteří si chtěli z účinkování odnést ponaučení, dospěli k tomu, že bude nejlepší se rozvést.

V nové epizodě Výměny manželek diváci sledovali partnery, kteří žijí v Praze Jevanech, Annu (33), Pavla (35), s dětmi Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu. Problémem je velká žárlivost.

Na druhé straně tu byli Míša (29), Peter (32), Markéta (10) a Honza (3), kteří žijí v Českých Budějovicích. Oba se spolu znají tři roky. Zpočátku měli idylický vztah, ale nyní se začali celkem hodně hádat. Míša by chtěla, aby Peter začal více pomáhat v domácnosti, také by mu přála náhradní manželku, která nic moc neudělá. Takové přání se jí nakonec splnilo.

Hned poté, co Anna dorazila do budějovického bytu, neustále všechno kritizovala. Nelíbilo se jí povlečení ani prostředí vysokého paneláku. Záhy navíc přišla na to, že si s přiděleným náhradním manželem Peterem nemá co říci. Pokud až do té chvíle příliš nemluvila, zarytá mlčenlivost naplno propukla po první ostré hádce. „Když se o děti nechceš starat a nebudeš, tak tu fakt nemusíš být,“ řekl jí Peter. „Se mnou bude zametat? To je ještě malý pán na takové věci. Protože já si s*át na hlavu nenechám od takové chcíplotiny,“ svěřila se pak Anna kameře. Starost o domácnost ani péče o děti jí však moc nešly. Peter si po chvíli začal udržovat distanc tím, že z bytu chodil na návštěvy za kamarády. Anna si navíc musela osvojit režim, na který nebyla doposud zvyklá, a vykonávat za Míšu práci v trafice, což označovala za stresující.

Vhodné řešení? Rozvod!

Jestliže předtím Míša považovala Petera za líného, její manžel nyní měl možnost zažít bydlení s nepříliš činným člověkem na vlastní kůži. Ona sama byla mezitím překvapená Pavlovým chováním. Se svým novým náhradním mužem se skvěle bavila, líbilo se jí, že například uklízí, Pavlovi se zase třeba zamlouvalo, že mu žena automaticky připravuje svačinu do práce. Míšu udivovalo, že Peter považuje její angažovanost ve vztahu za nedostačující, když se Pavel náhle zdál tolik spokojený. I Pavlovy a Anniny děti, o které se starala, si ji velice oblíbily a tříroční Filip se nebál několikrát zopakovat, že jeho vlastní máma zlobí.

„Važ si svého manžela, je milionovej,“ řekla pak Míša Anně při závěrečném společném setkání. Anna ale trvala na svém, a zatímco se s Pavlem shodli na tom, že vhodným řešením by byl rozvod, Míša vytkla Peterovi jeho ležérnost, načež jí on slíbil, že se bude snažit jí víc pomáhat. V závěru pak oba přiznali, že chtějí být lepší pár, než byli do nynějška.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy