Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozvod ve velkém stylu: Manžel nechal Jílkové vilu za 150 MILIONŮ! Co si odnáší on?

Michaela Jílková a Michal Voráček se rozvádějí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Moderátorka České televize Michaela Jílková (49) a mediální magnát Michal Voráček (59) se rozvádějí. Ve hře byla i vila za 150 milionů korun, která připadne Jílkové.

Byli spolu dlouhých 12 let a Michaela Jílková vedle Michala Voráčka jen kvetla. Ukazuje se, že mediální magnát je štědrý i při rozvodovém řízení. Pár momentálně řeší majetkové vyrovnání a Jílkové připadne vila za 150 000 000 korun.

Podle informací webu expres.cz Voráček luxusní nemovitost postavil pro manželku, dceru Marušku a syna Jakuba (20), kterého má moderátorka z předchozího manželství s podnikatelem Vladimírem Dvořákem. Po nastěhování Voráček přepsal vilu na Jílkovou.

Co si z vily odnese Voráček? Prý jen to nejnutnější. „Tu vilu sám postavil a daroval manželce. Po rozchodu dům opustil jen s aktovkou. Už to nemohl vydržet. Ty hádky a nekončící křik kvůli každé maličkosti. Přitom Míše všechno platil,“ uvedl pro expres.cz zdroj z České televize. Někdejší moderátorka Kotle a dnes pořadu Máte slovo tak má štěstí, že se rozvádí s mužem, který je, jak se říká, totálně za vodou.

Související články

Další články