Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rozvod v ohrožení: Dominika Gottová a Timo Tolkki mají velký problém

Rozvod v ohrožení: Dominika Gottová a Timo Tolkki mají velký problém
Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
to snad ne!
Když jí zrovna neháže klacky pod nohy Timo Tolkki (54), stejně se zase něco najde. Finský soud přijal žádost Dominiky Gottové (46) o rozvod, důvod k radosti to ale není. Kvůli koronaviru se totiž do Helsinek dostavit nemůže. Slavíkovu dceru drží v Praze zavřené hranice, finský démon je zase uvězněný v Mexiku!

Soud v Helsinkách konečně přijal žádost Dominiky Gottové o rozvod s Timem Tolkkim, informoval Nedělní Blesk. Jenomže je nutné, aby se oba do finské metropole osobně dostavili. A to teď kvůli koronavirové pandemii není možné.

Gottová se z Prahy nehne, stejně na tom je i Tolkki, který se z Mexika zpátky do Evropy nedostane. „Dělá mi to velké starosti, protože bych ten rozvod chtěla dotáhnout do konce,“ prozradila nejstarší dcera Karla Gotta zmíněnému listu.

Nevěší ale hlavu a hodlá svízelnou situaci konstruktivně vyřešit. „Spojím se s finskou ambasádou a zeptám se jich, jaká jsou řešení," dodala s tím, že Finové snad pochopí, že se teď k soudu dostavit nezvládnou.

Manželovo pražské řádění

Dominika oznámila rozvod už na podzim, krátce po otcově smrti. Na začátku roku se ale v Praze zjevil Timo a všude rozhlašoval, že se bude bít o srdce své ženy jako lev. Po prohlášení, že se záchrana vztahu daří, svolala Gottová tiskovku do parku a slova svého manžela rázně popřela.

Tolkki se pak naposledy v centru stověžaté pořádně opil a za pár hodin už seděl v letadle do Latinské Ameriky. Vrátit se chtěl do měsíce, ale kvůli koronaviru tam už musel zůstat.

Související články

Další články