Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Rozvod Trojanových: Klára před krachem manželství získala velký majetek, s Ivanem se nemusí dělit

Rozvod Trojana: Klára získala velký majetek, s Ivanem se dělit nemusí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Jaké to bylo překvapení pro fanoušky Ivana Trojana (58) a Kláry Trojanové (51), doposud neochvějně soudržného páru, když se objevily informace, že dvojice už nebydlí spolu a schyluje se k rozvodu. Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, manželka legendárního herce teprve nedávno navíc získala poměrně rozsáhlý majetek, o který se ale nemusí dělit s manželem.

Klára Trojanová: Velký majetek provázený smutkem

Herečku Kláru Trojanovou postihla smutná událost. Před dvěma lety jí zemřela maminka Eva, dědický soud loni pravomocně rozdělil rovnoměrně mezi ni, bratra Lukáše Pollerta a jejich sestru Veroniku majetek v hodnotě vyčíslené na 43,5 milionu korun.

Kromě statisíců kusů cenných papírů (podílových listů) nebo dluhopisů za několik milionů a dalších aktiv tak Kláře připadla jedna dvanáctina domu na prestižní adrese u pražského Palackého náměstí, dále pak třetina bytu nedaleko pražského Anděla (tam patrně nyní bydlí) a nakonec i třetina domu na lukrativním místě uprostřed bohaté zeleně v jedné obci v okrese Praha-západ.

Vše připadlo do výlučného vlastnictví Trojanové, podle zákona nespadá majetek získaný dědictvím do společného majetku manželů.

Nemovitost pro Ivana Trojana

Herec Ivan Trojan také nedávno „dědil“. Rodiče, známý herec Ladislav Trojan (90) a Olga Trojanová, mu darovali dům s rozsáhlou zahradou v malé obci na Semilsku. Proti stále ještě své právoplatné manželce jako by ale byl ohledně majetku získaného od rodičů „chudý příbuzný“.

Tatínkem Kláry byl totiž Doc. Ing. Emil Pollert, DrSc. (zemřel v roce 2014), autor odborné literatury v oboru chemie, a právě on patrně shromáždil tak rozsáhlý majetek, který nejspíš kompletně zdědila jeho nedávno zesnulá žena.

Klára Trojanová také od manžela získá sedmimilionové odstupné za přenechání domu v pražských Košířích, v němž dosud bydleli spolu. Peníze jí ale musí splatit až za deset let – redakce eXtra.cz informovala.

O údajném rozvodu informoval jako první deník Blesk. „Už několik měsíců spolu ani nežijí. Paní Klára, pokud vím, bydlí někde na Smíchově, a pan Ivan tu zůstal sám se psem,“ prozradil deníku člověk ze sousedství.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy