Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ROZVOD!? Tento krok Harryho a Meghan po první manželské krizi všechny vyděsil!

Tohle po první hádce nikdo nečekal!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 120 fotografií
Po brutální manželské hádce prince Harryho (33) a vévodkyně Meghan (36) přišlo na řadu rozhodnutí, které mnohé šokovalo! Schyluje se snad k nejhoršímu? Po pouhých dvou měsících po svatbě se přece nemohou rozvést!

Princ Harry a Meghan Markle za sebou mají první velkou manželskou krizi. Pouhé dva měsíce po svatbě prý Harry málem vyletěl z kůže!

Do vlasů si královští manželé měli vjet kvůli tragicky zesnulého lady Dianě (†36). Vytáčí ho totiž doběla, když se někdo snaží zneužít její odkaz, a přesně toho se prý měla Meghan dopustit.

Vše už je ale zřejmě zažehnáno. Kdo by čekal, že se aristokratický svazek rozpadne, šeredně se mýlil. Manželství překvapivě zachránila královna Alžběta (92), která Harrymu a Meghan věnovala vlastní zámeček ve Windsoru!

Do nového hnízdečka lásky z 19. století se tak pravděpodobně budou co nevidět stěhovat. Jen dodáme přání, aby tato hádka byla zároveň jejich poslední!

Související články

Další články