Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rozvod se ruší? Po odporných hádkách se Monika a Michal Štikovi líbali pod třešní!

Rozvod se ruší?
+ Dalších 49 fotografií
Ještě v pondělí Monika Štiková (45) v reality show Štiky prohlašovala, že rozvod s Michalem Štikou (48) je téměř na spadnutí. V úterý bylo ale všechno jinak. Dosud stále manželé vyrazili na prvního máje na Petřín a nevypadalo to, že by měli v dohledné době stanout před rozvodovým soudem.

Monika Štiková (45) dlouhodobě prohlašovala, že její manželství s Michalem Štikou (48) je v troskách a už ho nic nezachrání. Dokonce si měla nabrnknout zajíčka a stejně na tom má být i její muž, který tvrdil, že má přítelkyni.

Po drsných hádkách, kdy chtěla Monika manžela vykopnout z domu a častovala ho nevybíravými výrazy, je teď ale všechno jinak. Na prvního máje se spolu vodili za ruku a dokonce se líbali pod rozkvetlou třešní na Petříně. Dokazují to fotky, které přinesl server Blesk.cz.

A vůbec jim nevadilo, že měli na starosti jediného vnuka Quentina (5). Včerejší den si náramně užili i s malým klučinou, kterého jako správní prarodiče pohlídali, aby měla Ornella (25) čas na romantické radovánky s Josefem Koktou (61).

„No prostě život, bez komentáře,“ vyjádřila se k aktuální situaci v manželství Monika.

Zřejmě zakopali válečnou sekeru a dávají dlouholetému vztahu ještě šanci. Tak uvidíme, jak dlouho to výbušné Monice vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články