Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ROZVOD S AGÁTOU: Paroháč Jakub Prachař je na dně! V centru Prahy vytáhl penis a…

+ Dalších 38 fotografií
Je to horší, než jsme si mysleli. Jakub Prachař rozvod s Agátou přestal zvládat. Dostal se na dno a absolutně netuší, co má dělat. V centru Prahy navíc předvedl totální nechutnost.

Agáta Hanychová tvrdí, že vše je v nejlepším pořádku a rozvod se konat nebude. Redakci eXtra.cz Agáta sdělila, jak pro Jakuba peče perníčky a že vše je zalité sluncem.

Jenže pro novináře se vyjadřuje jen Agáta s mámou Veronikou Žilkovou. Obě si jedou propagaci vlastních osob a Žilková už si připravuje půdu pro prezidentskou kampaň svého manžela Martina Stropnického.

Na druhé straně barikády je situace jiná. Prachař ani jeho máma Dana Batulková nemají potřebu se do novin vyjadřovat. Podle redakce expres.cz to ale neznamená, že by Kuba byl v klidu. Naopak všichni víme, že Jakub a jeho máma se připravují na rozhodující bitvu. Kuba prostě rozvod chce, protože nevěří, že očekávané miminko je jeho. Prachař podle eXtra.cz sbírá síly na rozhodující fázi – to znamená, že se s Agátou porvou o majetek.

Navíc se Prachař v noci děsivým způsobem opil v Praze. Podle novinářů z Blesku to bylo po divadelním představení.

Prachař nejdříve zakalil s Františkem Soukupem a pak na ulici vytáhl penis! Kdo by čekal, že to zkusí na procházející dámy, tak by se zmýlil. Prachař vytáhl penis a močil na své luxusní BMW. Bylo mu to všechno jedno. Padl na totální dno a na rozdíl od Babiše přestal skrývat pindíka

Mohlo by vás zajímat

Další články