Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Rozvod roku: Radka Třeštíková a její manžel Tomáš nečekaně oznámili rozchod

Rozvod roku: Radka Třeštíková a její manžel Tomáš nečekaně oznámili rozchod
Zdroj: Profimedia/ Se svolením Tomáše Třeštíka/ eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Rozvod

Radka a Tomáš Třeštíkovi šokovali veřejnost svým překvapivým rozchodem. Fotograf o něm informoval na svém Facebooku. "Další společnou partnerskou cestu životem si v tuto chvíli prostě neumíme představit," uvedl mimo jiného Třeštík.

Spisovatelka Radka Třeštíková (39) a fotograf Tomáš Třeštík (43) už netvoří pár. Třeštík to oznámil na sociálních sítích. „Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím. Jak už si většina z vás stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár,“ napsal fotograf na sociální síti.

„Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit. Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí. Není důvod smutnit. Smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ uvedl Třeštík.

Radka Třeštíková je populární spisovatelka, veřejnosti utkvěla v paměti i díky svému účinkování v pořadu StarDance. Od začátku lockdownu je velmi aktivní na sociálních sítích a ráda se vyjadřuje k různým tématům. Je maminkou Ely a malého Jonatána, a vzhledem k tomu, že se v poslední době se svým manželem Tomášem Třeštíkem prakticky vůbec neukazovala, to na první pohled vypadalo, že je na výchovu dvou malých rošťáků sama.


Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy