Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Rozvod roku: Radka Třeštíková a její manžel Tomáš nečekaně oznámili rozchod

Rozvod roku: Radka Třeštíková a její manžel Tomáš nečekaně oznámili rozchod
Zdroj: Profimedia/ Se svolením Tomáše Třeštíka/ eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Rozvod

Radka a Tomáš Třeštíkovi šokovali veřejnost svým překvapivým rozchodem. Fotograf o něm informoval na svém Facebooku. "Další společnou partnerskou cestu životem si v tuto chvíli prostě neumíme představit," uvedl mimo jiného Třeštík.

Spisovatelka Radka Třeštíková (39) a fotograf Tomáš Třeštík (43) už netvoří pár. Třeštík to oznámil na sociálních sítích. „Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím. Jak už si většina z vás stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár,“ napsal fotograf na sociální síti.

„Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit. Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí. Není důvod smutnit. Smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ uvedl Třeštík.

Radka Třeštíková je populární spisovatelka, veřejnosti utkvěla v paměti i díky svému účinkování v pořadu StarDance. Od začátku lockdownu je velmi aktivní na sociálních sítích a ráda se vyjadřuje k různým tématům. Je maminkou Ely a malého Jonatána, a vzhledem k tomu, že se v poslední době se svým manželem Tomášem Třeštíkem prakticky vůbec neukazovala, to na první pohled vypadalo, že je na výchovu dvou malých rošťáků sama.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy