Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rozvod roku? Krásná Alex Mynářová nevyvrátila manželskou krizi a potvrdila stěhování

+ Další 4 fotografie

Zdá se, že manželství kancléře prezidenta Vratislava Mynáře (54) s Alex Mynářovou (39) míří k rozvodu, a to po tajemné výpovědi Alex, kterou poskytla redakci eXtra.cz. Až skončí Miloš Zeman ve svém úřadu, šéf jeho kanceláře se prý přestěhuje zpět na Moravu, avšak jeho žena s dětmi ho následovat určitě nebudou a ani to nevypadá, že by mělo manželství fungovat na dálku. Na náš přímý dotaz, zda to znamená rozvod, neřekla rezolutní ne. 

"V okamžiku, kdy Miloš Zeman skončí v úřadu, můj manžel končí jako kancléř. Nebude pokračovat a nebude chtít jít do jiné veřejné funkce. Vrátí se ke své práci, u které skončil, než se stal kancléřem, a zřejmě se vrátí na Moravu," řekla moderátorka Alex Mynářová pro eXtra.cz, čímž nahrála další otázce, zda se bude s dětmi stěhovat na Moravu se svým manželem Vratislavem Mynářem také.

"Přes dvacet let žiju v Praze, žijí tady i naše děti. Není to teď na diskuzi, ale budeme to řešit."

Rozvod? Je to o rodinné diskuzi, říká Mynářová

Na přímou otázku ohledně rozvodu odpovídala v hádankách, které však nebude tak těžké rozluštit. "Je to o rodinné diskuzi. Musíme si říci, jak co chceme, ale jisté je, že naše děti chodí v Praze do školky a do školy. Já tady mám práci, přátele a Prahu neopustím. Až manžel skončí na Hradě, vrátí se tam, odkud přišel, a odtamtud nepřišel se mnou."

K nějakému přemlouvání zřejmě nedošlo, ale stále se nabízí možnost, že bude manželství fungovat na dálku.

"Budeme hledat nějaké východisko. Ptejte se mě, až ta situace nastane, bude to za deset měsíců," uzavřela Alex tajemně a s dodatkem, že příjmení Mynářová bude nosit i nadále.

Manželé mají dvě děti

Alexandra se provdala za podnikatele, politika a v neposlední řadě kancléře prezidenta České republiky Vratislava Mynáře v únoru 2015 v Osvětimanech. Za svědka šel Mynářovi sám prezident Miloš Zeman, o čemž informoval deník Blesk.

Pár se seznámil při práci v televizním studiu, když byl Mynář pozván do pořadu, ve kterém Alexandra uváděla zpravodajství. Tři měsíce po svatbě se jim narodil první potomek, syn Vratislav. Později přivedli na svět také syna Viktora.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy