Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

ROZVOD ROKU: Bude z Koblížkové Monika Marešová číslo dvě? Máme 7 důvodů, proč Leoš řekne své ANO!

Svatba určitě bude…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Leoš Mareš bude opět svobodný, tedy formálně. Bude z Koblížkové Monika Marešová číslo dvě? A nebo tohoto samce už žádná k oltáři nedostane?

Nejbohatší moderátor v Čechách Leoš Mareš (40) bude již brzy rozvedený muž! Po devíti letech od svatby se s manželkou Monikou Marešovou (42) konečně dohodli na rozvodu, přitom společensky od sebe byli pár měsíců po svatbě, kdy se Leoš spustil s manželkou Václava Noida Bárty (36), Gabrielou Dvořákovou (28). Oba rozvody proběhnou ve stejný rok, jaká ironie. Nicméně kdo si myslí, že začne u Moniky a Leoše drsný boj o majetek, tak je na omylu. Žádná bitva o majetek a ani o děti zde nehrozí.

“Na všem jsme dohodnutý, žádné drama se konat nebude,” komentoval Leoš na sociální síti.

A co bude následovat? No přece svatba s Monikou číslo dvě, tedy s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou (35). Říkáte si, kde bereme takovou jistotu… Zde jsou důvody, proč se Leoš do roka a do dne znovu ožení.

  1. Formálně byl stále ženatý, ale jen pár měsíců po svatbě, kdy Monika Marešová čekala s Leošem druhého syna, jí Leoš zahnul a od té doby byl u žen na roztrhání. Přesto se nikdy nerozvedl.
  2. Žádná ze žen, se kterou Leoš chodil, ho nezkrotila tak jako právě Monika Koblížková. Vášnivý lev salonů je ten tam a dnes je z Leoše ukázkový podpantoflák.
  3. Leoš hodně času tráví ve společnosti přátel Moniky, například takový stylista Filip Vaněk za Moniku u Mareše lobbuje už druhý rok. Svatby jsou úžasné, úžasné, úžasné… a Monika taky, věčně stylista opakoval. Na svoji vlastní gay svatbu Leoše a Moniku pozval. Pochopitelně.
  4. Monika je bruneta a ty Leoš miluje. Navíc si jí váží a už nechtěl, aby si ji někdo dobíral za to, že se tahá se ženáčem. Udělat z Moniky počestnou paní by se slušelo a patřilo.
  5. Monika Koblížková má už své roky, je bezdětná a biologické hodiny tikají na poplach! Leoš nechce ze svého “Avíka” mít starou a bezdětnou pannu bez budoucnosti.
  6. Leoš do Moniky napumpoval doslova miliony, a jak mnoho z vás, dámy, ví, muži se ke svým investicím vracejí. No přece to neplatil jen tak pro nic za nic…
  7. Moniku si za ten čas, co spolu chodí, patřičně vytunil… a s takovým vytuněným kouskem se plánuje svatba jedna radost.

Dámy a pánové, uzavírejte sázky…

Související články

Další články