Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rozvod Prachařových: Jakub poslal Agátě vzkaz, po kterém mají všichni jasno

Rozvod Prachařových: Jakub poslal Agátě vzkaz, po kterém mají všichni jasno
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
rozvod
Vypadá to, že vleklá krize v šestiletém manželství Agáty Prachařové (34) a Jakuba Prachaře (36) má definitivní rozuzlení. Jak jinak si totiž vysvětlit, že během show Česko Slovensko má talent Prachař byť ve vtipu naznačil, že se připravuje na rozvodovou párty. A jestli se tak stane, budou jí přítomné ženy lehčích mravů...

Herec a stále ještě manžel Agáty Prachařové sedí v porotě Česko Slovensko má talent. A když se na pódiu objevila smyslná burleska s uměleckým jménem Rocky Rúž, která předvedla striptýz obohacený o nečekaný prvek - šaty se jí po polití vodou rozpustily - Prachaře její vystoupení více než velice zaujalo.

Jen co se totiž dozvěděl, že se pohledná dívka živila organizováním rozluček se svobodou, měl jasno. „Děláte i vítání svobody?“ dotazoval se zcela otevřeně krásky. A každého hned napadlo, v jakém stádiu je manželská krize s Agátou.

„Ano, v zahraničí se dělají běžně rozvodové párty,“ odpověděla mu soutěžící, která musela Prachaře hodně nadchnout. Do dalších kol sice nepostoupila, ale sympatickému Jakubovi vnesla do rozvodu inspiraci.

Podle všeho to vypadá, že ani jeden z manželů se manželství nesnaží zachránit. Není se čemu divit, jejich krize už trvá několik měsíců a ani jeden z nich zatím nenašel recept, jak ji překonat. A Agáta už si dokonce změnila jméno zpět na Hanychovou...

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy