Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rozvod po 11 letech: Manžel Ivety Lutovské si našel novou ženu! Tou je dcera herce Kratiny

Iveta Lutovská Vítová oznámila rozpad manželství. Za podnikatele Jaroslava Víta se provdala před jedenácti lety a mají spolu dvě děti.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Rozvod

Moderátorka Iveta Lutovská-Vítová (39) přiznala barvu! S manželem Jaroslavem Vítem (46) se budou po jedenácti letech rozvádět. Jak navíc informoval web Aha! důvodem rozpadu manželství je zřejmě jiná žena v Jaroslavově životě. A má se navíc jednat o dceru herce Vladimíra Kratiny (70).

Už v květnu infromoval web eXtra.cz o tom, že se moderátorka Iveta Lutovská-Vítová rozchází s podnikatelem Jaroslavem Vítem. „Těším se na nové zážitky, výzvy, ale i pády. To vše k životu patří. Nevím, co si pro mě osud připravil, ale jedno vím jistě - vždycky jsem tu byla a vždycky budu pro své děti. Mějte se krásně a všem oslavencům přeju všechno nejlepší!” napsala tehdy na Instagram Lutovská.

Nyní Aha! přišlo s informací, že se pár bude rozvádět. Důvod si sice oba nechali pro sebe, ale reportéři Aha zjistili, že si měl Jaroslav Vít najít novou ženu. A tou není nikdo jiný než krásná Dominika (29), dcera herce Vladimíra Kratiny, který s zahrál třeba ve filmech Prázdniny pro psa, Miluji tě modře či Druhý dech.

Byli spatřeni v Peci pod Sněžkou!

Jaroslava Víta a Dominiku přistihli v Peci pod Sněžkou, kde se k sobě velmi měli. Dcera Vladimíra Kratiny si v roce 2018 vzala promotéra Jiřího Pokorného, s nímž má syna Tobiase (11 měs.), zdá se však, že tomuto vztahu již odzvonilo.

Moderátorka Lutovská-Vítová má s Jaroslavem Vítem zase dvě děti, Anetu (8) a Matěje (11 měs.). Jaroslav má kromě toho ještě z předchozího vztahu sedmnáctiletého syna Adama.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy