Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rozvod Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové: První slova páru o krachu jejich lásky

Kuchařová s Brzobohatým.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 9 fotografií
Vztah

Rozvod herce a hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého (38) a Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (33) šokoval Česko. Podle všeho jsou už na něm víceméně domluveni. Jejich manželství tak končí po pěti letech. Nyní se k věci oba poprvé vyjádřili pro pořad Showtime CNN Prima News.

Vztah hvězdného páru Ondřeje Gregor Brzobohatého a Taťány Gregor Brzobohaté je u konce. Touto informací původně šokoval portál Blesk. Podle něj by se měl herec s Miss World 2006 rozvádět a už spolu ani nežijí ve společném bytě na Smíchově. Důvodem má být to, že si Brzobohatý našel novou lásku, kterou je podle všeho tanečnice Zuzana Pilná (30).

Jak zjistil pořad Showtime CNN Prima News , Kuchařová nejspíš o vztahu Brzobohatého s Pilnou doposud nevěděla. "Ať se k tomu vyjádří můj manžel," uvedla modelka. Reportéři se tak obrátili na herce, který obvykle ohledně svého soukromého života není příliš sdílný. Tentokrát ale udělal výjimku. "Máme už (S Taťánou, pozn.red) vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý sám," řekl Showtimu.

Rozvod po pěti letech

Kuchařová a hudebník a herec Brzobohatý ​byli jako pár vystřižený z Hollywoodu. Poprvé se o jejich vztahu začalo mluvit v roce 2013, v té době ho také odtajnili na karlovarském filmovém festivalu. V roce 2016 uspořádali veselku a od té doby byli k vidění na téměř každé společenské akci bok po boku.

Během poslední doby se ale stále častěji mluvilo o jejich možných problémech. Impulzem pro veřejné spekulace bylo i to, že začali docházet na manželské terapie. Jak nyní potvrdil Brzobohatý, jejich vztah to nezachránilo.

Po boku tanečnice

Fotoreportéři Blesku navíc herce přistihli ve společnosti tanečnice Zuzany Pilné, která účinkuje v Hudebním divadle Karlín. Brzobohatý pro divadlo napsal muzikál Legenda jménem Holmes, a při té příležitosti se mohli ti dva seznámit. Zuzana Pilná účinkuje v company ve dvou představeních, a to Addamsova rodina a Sestra v akci.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy