Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Rozvod nejstabilnějšího páru? Victoria Beckham bouchla do stolu a šla s pravdou ven

Roky se spekuluje o problémech v jejich vztahu.
+ Dalších 12 fotografií
Victoria Beckham (44) a David Beckham (43) platí za jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Už dlouhá léta se různě spekuluje o tom, že vztah uměle udržují a prakticky spolu nežijí. V minulosti by tomuto tvrzení nahrávaly Davidovy avantýry, které se snažila nebohá Vicotria pokaždé smést ze stolu. Tentokrát už toho měla bývalá Spice Girl dost a konečně šla s pravdou ven.

Po dlouhé době se opět objevily informace o tom, že se Victoria Beckham a David Beckham rozvádějí a jejich idylka už dávno není, co bývala. Tyhle informace se okamžitě začaly šířit rychlostí blesku a Victorii evidentně hodně rozzuřily.

Proto se rozhodla, že učiní krok, kterým jednou provždy zavře pusu všem, kteří si na jejich rozvod dokonce sází. Umístila na sociální síť fotku se svými dětmi a pod to napsala, že se jim hodně stýská po tatínkovi.

Victoria i David domněnky o rozvodu odmítají a jejich tiskový mluvčí pouze sdělil, že to jsou nesmyslné spekulace a pár se tomu maximálně směje. V současné době o problému kolem rozchodu pár promluvil pro Vogue. „Lidé si tyhle věci o našem vztahu vymýšlejí už 20 let, takže David a já jsme už zvykli ty nesmysly ignorovat a prostě normálně pokračovat dál,“ řekla Victoria.

Takže i když si někteří lidé opět mysleli, že se bude konat velkolepý rozvod a fanoušci byli v šoku, tak se nic zásadního nekoná.

Mohlo by vás zajímat

Další články