Americká média jsou toho plná. Angelina a Brad se nerozvádí. K těmto spekulacím došlo po tom, co se od ohlášení jejich rozvodu před sedmi měsíci přišlo na to, že k právnímu separování ani jeden neučinil patřičné kroky. Jednoduše ty papíry nechali ležet.

„Rozvod se nekoná. Za sedm měsíců ani jeden neudělal nic pro to, aby se rozvedli a nikdo nevěří tomu, že někdy udělají,“ uvedl zdroj US Weekly.

Angelině údajně šlo hlavně o to, aby se Brad dal do kupy. Podle jejich známých ji dojalo, když přiznal svůj alkoholismus a začal se léčit. Brad se ke svému alkoholovému problému přiznal v rozsáhlém rozhovoru pro GQ, kde přiznal, že denně navštěvuje terapie.

„Nepřekvapilo by nás, kdyby rozchod odvolali a snažili se na svém vztahu zase zapracovat,“ uvedl další zdroj z blízkého okolí.

Angelina prý zažádala o rozvod právě kvůli Bradovým problémům s pitím, i když sama o jejich soukromí zarytě mlčí. S dětmi se odstěhovala do luxusního sídla za 25 milionů a pilně se věnuje práci, zatímco Brad si údajně užívá nepotvrzeného vztahu s herečkou Siennou Miller, se kterou byl viděn na festivalu v Glastonbury. Napadá nás, co ta by na to řekla, kdyby se Brad a Angelina dali zase dohromady.