Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rozvod na obzoru: Manželství Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého v troskách!?

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý: Manželská krize
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie
krize

Ondřej Gregor Brzobohatý (38) a Taťána Gregor Brzobohatá (33) dlouho platili za stabilní pár českého šoubyznysu, teď se ale zdá, že životu na růžovém obláčku je konec. Podle deníku Blesk jim vztah zkrachoval.

Miss World z roku 2006 Taťána Kuchařová a hudebník, producent, herec a vůbec multitalent Ondřej Gregor Brzobohatý tvořili pár od roku 2013, o tři roky později vstoupili do svazku manželského a vše dlouho vypadalo zalité sluncem. Jenže nyní se zdá být jasné, že dvojici neminula obávaná krize po sedmi letech vztahu. Podle informací deníku Blesk či portálu Express se dvojice bude rozvádět.

Krach manželství

Že se jejich manželství ocitlo v problémech, bylo zřejmé již nějakou dobu, Gregorovi dokonce chodili na terapie, aby se pokusili vztah zachránit. Zjevně se to ale nepodařilo. Leccos naznačila už situace v listopadu na Českém slavíku, kam dorazili každý zvlášť a pečlivě se sobě vyhýbali.

Jejich láska vyprchala, prý jsou dohodnuti na rozvodu a Ondřej se dokonce už měl odstěhovat ze společného bytu. Zda už mají skutečně podepsané rozvodové papíry, o čemž si cvrlikají i vrabci na střeše, však zatím ani jeden z nich nepotvrdil. Na dotazy redakce eXtra.cz, jak to s jejich manželstvím momentálně je, Táňa a Ondřej shodně nereagovali.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy