Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Rozvod Moniky Štikové? Manžel Michal prozradil, jak to nakonec bude

Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
rozvod?
Už několik měsíců vyhrožují, že se rozvedou. Jenže stále nic. Řeč je o Monice Štikové a jejím stále manželovi Michalovi, kteří už delší dobu společně nežijí v jedné domácnosti, navíc každý má nového partnera. Podle Michala ale v lednu už bude definitivní konec jejich manželství, které je už jen "papírovou" záležitostí.

„V lednu už bude definitivní konec. Už to máme prakticky celé vyřešené a čeká se jen na soud. Nějak se to zdrželo,“ řekl eXtra.cz Michal Štika s tím, že prožil po boku své partnerky Báry nejkrásnější Vánoce. „Byli jsme spolu. A teď jen ukončit rozvodové řízení s Monikou a bude mi zase dobře na duši,“ pokračoval Štika.

Rozvod měl proběhnout už v září. „Jak je Monika teď v Německu, tak je s ní špatná komunikace. Všechno jsem jí nechal a prakticky jsem si odnesl jen oblečení a kartáček. Nic rozvodu už nebrání,“ svěřil Štika s tím, že i pro vývoj jeho vztahu s partnerkou Bárou je pro něj rozvod důležitý. „Třeba se jednou vezmeme, i proto chci být rozvedený,“ dodal.

Uvidíme, jestli skutečně leden bude pro manželství Štikových konečným měsícem. Pokud ano, Michal by se nebránil svatbě s Bárou, do které je bezhlavě zamilovaný.

Související články

Další články