Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Rozvod Moniky Štikové klepe na dveře! Bude to pro mě úleva, těší se…

Monika cvičí a ráda se fotí v lascivních pózách.
+ Dalších 35 fotografií
Po letech manželství půjdou od sebe... Monika Štiková (45) prozradila eXtra.cz smutnou skutečnost, že už v září se bude s manželem Michalem (47) rozvádět. A kdo by čekal, že jí při vyslovení slova "rozvod" budou stékat slzy po tváři, zmýlí se. Monika s nadsázkou řečeno naopak chystá pompézní oslavu...

Rozvod manželů Štikových klepe na dveře. A bude se hodně slavit. „V září bude rozvod. Podrobnosti si nechám pro sebe. Ale až budeme oficiálně od sebe, tak na to se hodně těším,“ svěřila Monika Štiková své pocity eXtra.cz.

S manželem ve společné domácnosti nežijí už rok. „Jsme odstěhovaní, prakticky si nemáme co říct, a to už několik let,“ pokračovala Štiková, která se nedávno objevila v reality show Štiky – což byl pořad, který se hodně rychle zařadil k pořadům s hodně mizernou sledovaností.

Monika na téma další svatba se slovy hodně šetřila. „Na tohle neodpovím. Pro mě je důležité, abych byla šťastná. A k mému štěstí rozvod rozhodně přispěje,“ dodala Monika Štiková, která věří, že se rozvodové řízení chystané podle jejích slov na září obejde bez komplikací.

Mohlo by vás zajímat

Další články