Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozvod Koukalové a Koukala je tu! Ten vztah nebyl zdravý, říká přítelkyně

Rozvod Koukalové a Koukala je tu! Ten vztah nebyl zdravý, říká přítelkyně
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
konec manželství
Gabriela Koukalová (30) šokovala své fanoušky tím, že na sociálních sítích informovala o rozvodu s manželem Petrem (34). Pod status jí napsala kamarádka a bývalá spolužačka ze střední školy a prý se jí ulevilo. V komentáři pak vysvětlila, proč tomu tak je...

"Upřímně, Gabi, se mi ulevilo. Ten vztah nebyl úplně zdravý. Bude ti tak lépe a konečně se snad budeš moci začít rozhodovat sama za sebe! Hodně štěstí, kočko," napsala kamarádka Jitka Sablíková. Někteří jí však nevěřili, že se s Gabrielou Koukalovou zná. Přidala proto fotku z maturitního plesu.

Koukalová na sociálních sítích ve středu večer oznámila, že se s manželem rozhodli pro rozvod. Neklapající vztah však ukončili už před několika měsíci, rozvod tak bude pouze formalitou, jak napsala biatlonistka.

Vyjádření Koukalové

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak ‚pouze‘ formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času," napsala Koukalová na Facebook.

"Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce," stojí v textu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy