Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rozvod je před dokončením, přiznal Roman Šebrle. A první slova o novém vztahu

+ Dalších 5 fotografií
Rozvod

Roman Šebrle byl zase jako utržený ze řetězu. Na párty po představení podzimního programového schématu jeho domovské televize Prima nejen jeho pohledu, ale ani náruči neutekla téměř žádná kráska. Tentokrát ho ale nečeká žádná morální kocovina a složité vysvětlování matce svých dětí a stále ještě manželce Evě. Manželství primáckého zprávaře se totiž chýlí ke konci. Mají rozdělený majetek a jak rozvodové řízení probíhá? Nejen na to jsme se Šebrleho ptali. 

Budou to přesně čtyři roky od párty, která rozhodla o budoucnosti manželství Romana Šebrleho. Bývalý olympionik a aktuálně zprávař televize Prima totiž před zraky všech hostů prezentace podzimního programového schématu na rok 2018 nejenže předvedl vášnivý taneček se sličnou sekretářkou, ale stejnou krásku si taxíkem i odvezl neznámo kam.

Zatímco v noci si připadal nezničitelný, ráno nastala morální kocovina a Roman si uvědomil, že se uvolnil víc, než asi měl. A tak si začal sypat popel na hlavu. "Mrzí mě, že jsem se včera večer choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap, umocněný vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil," uvedl v prohlášení pro média Šebrle, který tehdy ještě paradoxně svůj vztahový přešlap ustál, a zdálo se, že mu manželka odpustila. O tom, že se manželství sportovce rozpadlo, první informoval deník Blesk

Rozvodu už nic nebrání

Postupem času se ale čím dál víc odcizili a na konci loňského roku oznámili, že se rozhodli definitivně jít od sebe. Nyní to už vypadá, že z něj za několik týdnů bude opravdu rozvedený muž.

“Rozvod je těsně před dokončením. Brzy ze mě bude rozvedený muž,” přiznal Šebrle na představení podzimního programového schématu televize Prima s tím, že je to jenom otázkou několika týdnů, než soud rozhodne.

I když to kvůli sledu událostí může působit, že jde o vyhrocený rozvod, Šebrle tvrdí opak. “My jsme měli co řešit, jsme ale rozumní lidé. Máme za sebou dvacet tři let a prožili jsme spolu spoustu krásných chvil. Na všem jsme se domluvili. Máme spolu dvě děti, o které se budeme starat na sto procent. Ať už manželka, nebo já. Tam nebude nikdy konflikt. Jsme dohodnutí a řešíme to jako rozumní lidé a myslím si, že se nebudeme nikdy hádat,” dodal populární zprávař.

Šebrle přiznal nový vztah

“Rozvod není nikdy jednoduchý. Já si myslím, že bychom si nedělali naschvály, i kdybychom nebyli šťastní v nějakém vztahu. Jsme sportovci, byli jsme spolu dvacet tři let a vždycky si vyjdeme vstříc. Ty roky, které máme za sebou, nejdou zahodit. Ať to bude jakkoli, tak se dohodneme,” dodal Šebrle, který sice večer na parketu proháněl jednu sukni za druhou, nám ale přiznal, že už je v novém vztahu.

“Mám někoho,” přiznal Šebrle, kterého jsme se zeptali, zda je nyní šťastný. Odpovědi se ale vyhnul. “Jsem vždy šťastný. Ať s někým, nebo sám,” dodal Roman, který si možná pak uvědomil, že řekl víc, než chtěl, a začal informace o svém vztahu zlehčovat. “Já nejsem nikdy sám. U mě je to vždycky vážné,” uzavřel Šebrle. Na celý rozhovor s ním, ve kterém promluvil i o odchodu Evy Perkausové na mateřskou dovolenou a o tom, jak si ho neustále dobírá kvůli jeho skandálkům, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy