Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ROZVOD! Jakub Prachař se sbalil a OPUSTIL TĚHOTNOU AGÁTU!

Tak téhle pohádky je konec.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Ještě před týdnem jela Agáta Prachařová (31) s celou rodinkou na dovolenou do Alp a všechno vypadalo jako velká idylka. Jenomže teď to vypadá, že to byl zřejmě poslední pokus o záchranu manželství. A ten nevyšel. Podle informací Blesku podal Jakub Prachař žádost o rozvod a Agátu s Kryšpínem opustil.

S rozchody celebrit se roztrhl pytel! Před 14 dny se Gábina Dvořáková (28) vykašlala na Noida a odjela za rodiči a teď tohle.

Mezi Agátou Prachařovou a jejím manželem Jakubem to vřelo dlouho. Celá krize vyvrcholila zpovědí fotografa Derecka Harda, který se rozpovídal o tom, že se zamiloval do vdané modelky a měl s ní románek. Ona se prý dokonce rozmýšlela, jestli kvůli němu neopustí manžela – slavného herce. A tou modelkou měla být Agáta (31).

Ta všechno popřela a navíc ohlásila rizikové těhotenství. Když jí prý budou otravovat novináři, tak potratí. Tenkrát se za ni postavila i její matka Veronika Žilková.

Modelka se tvářila, že je všechno v pořádku, a na sociální sítě házela fotky spokojené rodinky. Dokonce stihli jet několikrát na dovolenou. Nestačilo to. Po čtyřech letech podle Blesku podal Jakub žádost o rozvod a modelku opustil. To měly potvrdil dva nezávislé zdroje z Jakubova okolí. Agáta nebere telefony a její matka Veronika Žilková se ke krizi nechce vyjadřovat. Ale pořádně se pustila do Agátiny tchyně Dany Batulkové.

„Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ řekla ostře Žilková.

Že by se tak díky Batulkové dostaly do rukou Jakuba informace, které měly být jeho očím utajeny?

Agáta nedávno odmítla testy otcovství. Více se dozvíte ZDE.

Syna Kryšpína vychovávala po rozchodu s Miroslavem Dopitou sama. Je možné, že ji čeká stejný osud i s druhým dítětem a ona skončí jako singl máma?

Související články

Další články