Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ROZVOD JAKO ELIXÍR MLÁDÍ? Sexbomba Alena Šeredová od rozchodu s nevěrníkem vypadá naprosto božsky

Modelka mládne před očima.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Kdo si myslel, že se z modelky Aleny Šeredové (39) stane po rozchodu s nevěrným fotbalistou Gigi Buffonem (37) troska, tak se šeredně mýlil. Co se zbavila záletníka, tak nikdy nevypadala lépe. Sexy brunetka přímo rozkvetla!

Když zjistila, že ji Gigi podvádí, a dokonce s italskou moderátorkou zplodil dalšího syna, tak se Aleně zhroutil svět. Jenže kvůli dětem vstala z popela jako bájný Fénix a oklepala se. Ba ještě víc, ona doslova omládla a je vidět, že se jí strašně ulevilo, že už nemá na noze „kouli“, která ji nakonec vyměnila za starší!

Už nějakého stárnoucího čutálku neřeší, našla si dokonce takovou partii, o které se jí ani nezdálo – dědice automobilového impéria Fiat, miliardáře Alessandra Nasiho (41). Nejenže ji zahrnuje luxusem, na který by se ani nejlépe placený brankář nezmohl, ale hlavně jí dává tu lásku, kterou potřebuje.

Když si vyšla v Miláně na nákupy s kamarádkou, tak každý koukal, jak to Aleně sekne. Viditelně omládla, žádné vrásky z rozvodu, který se ještě táhne, nemá, vypadá naprosto božsky, absolutně uvolněně. Tak vidíte, dámy, stačí se zbavit chlapa, který vás jen trápí, a hned budete vypadat mladší. Jak lehký recept a nebude vás stát ani korunu.

Související články

Další články