Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozvod Gábiny Koukalové a Petra Koukala: Biatlonistka může přijít o těžce vydřené miliony

Rozvod Gábiny Koukalové a Petra Koukala: Biatlonistka může přijít o těžce vydřené miliony
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 16 fotografií
rozvodové řízení
Manželství Gabriely Koukalové (30) a Petra (34) po čtyřech letech končí a přichází otázka, jak moc náročný bude rozvod. Biatlonistka přišla do vztahu s velkým jměním a společně s manželem navíc vybudovali krásné hnízdečko lásky. Gábina může přijít o miliony...

Biatlonistka Gabriela Koukalová (30) rozhodně nešla do manželství s prázdnou. Díky sportu si domů přinesla přes 20 milionů korun, sponzoři jí také vynesli nějaké ty miliony a dost také vydělala i na reklamě a necelých 2 a půl milionu jí vynesla kniha Jiná o jejích temných stránkách, kterou vydal její tchán.

Zato Petr Koukal tolik peněz ve sportu nevydělal. Podle webu TournamentSoftware.com vydělal díky badmintonu kolem 300 tisíc korun. Co mu však přinášelo velké peníze, bylo jeho podnikání. Zviditelnil se nejen díky svému nadačnímu fondu, ale také tím, že uměl čerpat finance ze státního rozpočtu i z Evropské unie. Společně manželé investovali do soukromých školek Elánek.

Společně manželé Koukalovi vlastní nádherný dům v Hořovicích, jehož cena se odhadem pohybuje kolem 25 milionů. Také jim náleží chalupa v horách v Bedřichově, která vyjde zhruba na 12 milionů. Pokud rozvod nedopadne v dobrém, může Gábina přijít o miliony. Podle Blesku totiž nepodepsali manželskou smlouvu a navíc se prý ještě před měsícem neměli zrovna v lásce.

Vyjádření k rozvodu a rozchodu

"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak ‚pouze‘ formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času," napsala Koukalová na sociální sítě.

"Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce," stojí pak v textu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy