Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rozvod Felixe a Dády: Víme, o co se hraje! Z té sumy vám naskočí husí kůže!

Z velké lásky se někdy zrodí velká nenávist…
Zdroj: profimedia.cz
Portál eXtra.cz vás jako první informoval o tom, že Dáda Patrasová (59) podala žádost o rozvod. Boj o majetek ale bude hodně perný. Felix Slováček (72) určitě nic nedá zadarmo. O co se v tomto případě bude hrát?

Zdálo se, že Dáda Patrasová ustojí další zradu a že nakonec Felixovi románek s výtvarnicí Lucií Gelemovou odpustí. Jenže ona skutečně podala žádost o rozvod – psali jsme ZDE.

A při takto ostře sledovaném rozvodu se vždy hraje o pořádný majetek. Velké tahanice se dají očekávat hlavně kvůli vile na pražských Vinohradech. Kupovali ji už za svého manželství a oba dva k nemovitosti mají citový vztah.

Obrovskou vilu, která má hodnotu až 50 milionů korun, kupovali manželé Slováčkovi společně a neexistuje žádná předmanželská smlouva, ani žádné zúžení společného majetku, takže oba na milovaný dům mají stejná práva, napsal deník Aha! Ve vile sídlí i agentura, která zastupuje Big Band Felixe Slováčka. Navíc i agenturu manželé vlastní společně.

Pokud Dáda necukne, jak bývá jejím zvykem, a na rozvodu bude trvat, pak se můžeme těšit na opravdu šťavnaté tahanice o každou tisícovku. Tohle bude ostře sledovaný rozvod a vůbec bychom se v eXtra.cz nedivili, kdyby si to stárnoucí Žížala nakonec nerozmyslela.

Související články

Další články