Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rozvod Evy Decastelo: René promluvil o zradě a uvedl věci na pravou míru

Eva Decastelo, René a jejich dvě děti.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 11 fotografií

Eva (43) a René Decastelo (48) spolu strávili dlouhých 13 let, mají syna Míšu a dceru Zuzanku a platili za jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu. Jejich vztah ale skončil a lidé házejí vinu na Reného, který si mezitím stačil najít novou Evu. Scenárista proto zveřejnil na Instagramu svoji obranu.  

Eva Decastelo a René Decastelo šli od sebe a každý už nakročil novou cestou. Zatímco o Evě se říká, že má blízko k Tomáši Třeštíkovi, René je až po uši zamilovaný do ragbistky Evy Korniové Jung (41). "Zkrátka se milujeme,“ řekla eXtra.cz živelná nová Eva, dodala ovšem, že s rozchodem manželů nemá nic společného. "Poznali jsme se až ve chvíli, kdy to na obou stranách, u Reného i u mě, bylo vyřešené.“

Lidé ale i tak Renému novou lásku vyčítají, a píší mu to v komentářích na Instagramu pod jejich zamilovanými fotkami. "Nepolepšil jste si, jediné, co to vystihuje, je: ubohost. Chudáci děti," míní Irena. "Stejně je mi líto Evičky, snad je v pohodě a taky najde lásku," dodává Věra.

René Decastelo promluvil o zradě

René se proto rozhodl uvést věci na pravou míru. "Před pár týdny jsme s manželkou oznámili veřejně rozchod, protože nás někdo zradil a vyprávěl, co si měl nechat pro sebe. Byl to vlastně trochu zázrak, že se nám tak dlouho dařilo utajit, že náš vztah skončil. A to je to podstatné: DLOUHO. Nebyl to ani z jedné strany úprk do náruče někoho jiného, ani jeden z nás není šokovaný nebo zoufalý. Prostě jsme si přiznali, že už hodně dlouhý čas žijeme jen vedle sebe a ne spolu, že nejsme šťastní. Ze spousty různých důvodů, do kterých nikomu kromě nás nic není. Tak jsme se domluvili, že budeme fungovat spolu jen pro naše děti. Nic víc, nic míň. Každý, kdo mě zná (včetně expartnerek) potvrdí, že děti jsou pro mě na prvním místě. I proto se nemusím obhajovat před výkřiky z davu, že jsem někoho opustil," napsal na Instagramu.

A že se stále ještě manželkou opravdu vycházejí v pohodě značí i to, že Renému vyjádřila Eva Deecastelo jasnou podporu. Stručně a výstižně srdíčkem pod jeho statusem...

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy