Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rozvod bývalé hvězdy Novy Pavla Zuny: Foto s tajemnou kráskou!

Pavel Zuna s tajemnou kráskou
Zdroj: Profimedia.cz
NOVÁ LÁSKA?
S manželkou působili jako jeden z mála těch ideálních párů, kterým manželství vydrží až do hrobu. Leč po 22 letech manželství je konec a bývalá hvězda Televizních novin Pavel Zuna (51) se s manželkou Andreou rozvádí. Získali jsme fotku, na níž by podle všeho měla být jeho nová vyvolená!

Pavel Zuna, který už dávno od moderování přesedlal do manažerských pozic (v současnosti má být dle našich zpráv přes prostředníka velké zvíře na Nově), s manželkou novinářkou nežije už drahnou dobu. „Je to rozhodně déle než rok, co se rozstěhovali. A Pavel se letos v Karlových Varech chlubil svou novou partnerkou,“ řekl nám zdroj blízký Andree. V archivu agentury jsme našli snímek Pavla ze sedmého července s půvabnou hnědovláskou. Klopila oči a Pavel Zuna působil utrápeně, že je spolu někdo fotí. Evidentně k sobě patřili podle toho, jak se drželi za ruce.

Pokud tedy nešlo o náhodu a Zuna nevyvedl i svou dospělou dceru!

„Je samozřejmě smutné, že jim to po tolika letech soužití nevyšlo, ale opravdu se s Andreou rozešli v naprostém klidu. Jejich rozvod bude otázkou pár minut, protože naprosto na všem se domluvili. Není tam jediná sporná věc,“ přidal informátor.

Nemáme prý čekat podobné tahanice, jaké předvádí třeba Lucie Vondráčková, která chce od manžela mnohem víc peněz, než on nabízí.

A dokazuje to i fakt, že když jsme bývalého moderátora a držitele šesti sošek TýTý požádali o vyjádření, vzkázal nám, že nemá důvod s novináři o čemkoli hovořit. Podobně nekompromisní je dle našich zpráv i jeho stále ještě žena Andrea.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy