Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Rozvod Brzobohatých v přímém přenosu: Vztah narazil do zdi rychlostí blesku

Taťána Gregor Brzobohatá a Ondřej Gregor Brzobohatý: Rozvod v přímém přenosu
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
rozvod

Podtrženo, sečteno, manželsví hudebníka Ondřeje Gregor Brzobohatého (38) a modelky Taťány Gregor Brzobohaté (33) se rozpadlo během pár dní jako domeček z karet. Poté, co Ondřeje paparazzi Blesku nachytali s milenkou, strhla se lavina událostí.

Skřípalo jim to

Zlí jazykové již dlouho tvrdili, že to v manželství jednoho z nejhezčích párů českého showbyznysu herce a skladatele Ondřeje G. Brzobohatého a jeho ženy Miss World 2006 Taťány G. Brzobohaté pořádně skřípe. Jak je vidět, na tomto šprochu bylo pravdy více než trochu, a i když se Brzobohatým dařilo odloučení od srpna letošního roku tajit, nemohlo to trvat věčně a museli s pravdou ven. Ještě letos na přelomu jara a léta sdílela modelka na svém Instagramu společné zamilované fotografie a najednou jako když utne, Ondřej zmizel z jejího instaživota a nakonec i ze života reálného. Zatímco všichni napjatě očekávali, kdy manželský pár oznámí očekávání přírůstku do rodiny, potvrdili rozvod.

Stojí za tím žena

O tom, že za krachem jejich vztahu je někdo třetí, není pochyb. Vzhledem k tomu, že je Ondřej vídán po boku tanečnice Zuzany Pilné (30)... Se Zuzanou, která účinkuje v company muzikálů Hudebního divadla Karlín, se Ondřej s největší pravděpodobností seznámil právě díky práci. Jako autor totiž pro karlínské divadlo napsal muzikál Legenda jménem Holmes a složil hudbu pro Slunce, seno, jahody. Kromě toho hraje v témže divadle v představení Jesus Christ Superstar. Pilná tanečnice se tak mohla kolem Ondřeje párkrát zavlnit a bylo vymalováno, navíc jde přece jen, narozdíl od Taťány, o holku "od fochu". ​Spolu je načapali fotoreportéři webu Blesk.cz.

Taťána nestačila zírat

Manželé nejprve na popud Ondřeje vydali společné prohlášení, ve kterém uvedi, že se jejich cesty rozešly atd. Brzy bylo jasné, že Táňa vidí jejich rozchod úplně jinýma očima. Pod ono prohlášení si dopsala: Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji. O pár hodin později se pak rozpovídala nqaplno v primáckém Showtime: " "Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30.6. 2021 obnovovala manželský slib." Ondřej přitom prohlašuje, že s Táňou nejsou od srpna. Vypadá to tak, že o této skutečnosti zapomněl svou stále ještě manželku informovat...

Majetek za miliony

Manželé Brzobohatí spolu stále vlastní dvoupodlažní byt na Smíchově za téměř 30 milionů korun. Nemovitost je společným vlastnictvím manželů a podle zdrojů eXtra.cz je vázána hypotékou. V případě rozvodu by se museli manželé vzájemně vypořádat.

Navíc vzhledem k jejich dalšímu poměrně dost slušnému jmění bude Taťána nejen Brzobohatá, ale možná brzo ještě bohatší, záleží ovšem na tom, co stojí v jejich předmanželské smlouvě.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy