Marion Cotillard je naprosto v šoku z toho, že je jakkoliv spojována a obviňována z rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolie. S touto kauzou, která hýbe světem, nechce mít rozhodně nic společného. Marion je šťastně zadaná a jakékoliv aférky s americkou megastar odmítá.

Brad Pitt letos v únoru začal natáčet nový film Spojenci, kde si střihl se svou hereckou kolegyní Marion Cotillard pěkně žhavé scény. Kvůli těmto scénám začala Angelina Jolie pořádně žárlit. Dokonce si stojí i za tím, že Brad se do francouzské divy zamiloval. O tom, zda spolu něco tihle dva měli, se spekuluje dodnes.

Ihned potom, co Angelina oznámila světu, že se s Bradem Pittem rozvádí, se vyrojily spekulace, že za krachem manželství stojí třetí osoba. Veškerá pozornost se strhla právě na Marion. Jenže ta veškeré domněnky vyvrací a nechce být s touto aférou nijak spojována. Je totiž šťastná se svým přítelem a navíc čekají druhé dítě. A Bradovo prý rozhodně není! Že by herečka s Bradam něco mělo, razantně popírá.

„Marion a Guillaume jsou šťastní a tento druh pomluvy není to, co by Marion chtěla slyšet,“ cituje Daily Mail zdroj, kterým je prý blízký přítel rodiny. "Tato aféra je pro ni obrovský šok,“ dodal zdroj.