Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Rozvod bez špíny? Eva Decastelo dostala od Žilkové a Kuchařové opravdu drsnou školu

Eva Decastelo: S rozchodem to natřela Žilkové s Kuchařovou
Zdroj: Profimedia/ koláž extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
REAKCE

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (43) a její manžel scenárista René Decastelo (48) sice navenek fungovali jako výjimečně harmonická manželská dvojice, jenže po třinácti letech od svatby v kostele se jejich svazek rozpadl. Podle Evy samotné i zdrojů z jejího okolí se ale prý rozhodně nedočkáme praní intimního prádla na veřejnosti. „I chování Veroniky Žilkové a Taťány Kuchařové je vyškolilo,“ řekl eXtra.cz společný kamarád.

Eva Decastelo: Rozvod

„Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ napsala na svůj Instagram ve středu dopoledne moderátorka Eva Decastelo a řadu lidí tím zaskočila.

Pro eXtra.cz pak potvrdila, že dál rozpad manželství nehodlá nijak rozpitvávat.

„Omlouvám se, ale rozhodli jsme se, že první a poslední naše vyjádření k situaci bude to, které jsme uveřejnili na sociálních sítích,“ sdělila nám.

Důstojně a bez ostudy

Velkou školu k tomu, aby neměli Eva s Reném z ostudy kabát, jim nedávno poskytly třeba herečka Veronika Žilková s modelkou Taťánou Kuchařovou. Ať už byly zhrzené právem, či nikoli, obě krmily média pro někoho až nechutnými detaily ze soukromí a někteří je za jejich chování označovali v diskuzích v lepším případě za „pavlačové drbny“.

Oni se vážně rozešli dost v klidu. Navíc jim připadá naprosto příšerné, jak někteří známější lidé nejen v poslední době řeší svoje soukromé věci před veřejností. Nemá to úroveň, navíc veřejnost jim rozřešení nedá. Tohle od nich fakt nečekejte,“ slibuje kamarád dvojice.

Eva Decastelo (tehdy ještě Aichmajerová) ve vysokém stupni těhotenství a scenárista René Decastelo se brali 22. srpna 2009. Po čtrnácti dnech se Evě předčasně narodil syn Michael. Mají také jedenáctiletou dceru Zuzanku.

René Decastelo byl předtím ženatý s moderátorkou Štěpánkou Decastelo. S tou má již dospělého syna Eliase. Ta minimálně dříve byla velkou kamarádkou své nástupkyně. „Nezlobte se, ale nebudu se do toho plést,“ napsala eXtra.cz.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy