Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Rozvod Babišovy mluvčí a režiséra Adamce: Poslední sbohem za 50 milionů

Jana Adamcová a Jiří Adamec: Poslední sbohem za 50 milionů
Zdroj: profimedia, eXtra/Martin Procházka, koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
KONEC

O tom, že mezi režisérem Sanitky Jiřím Adamcem (73) a jeho ženou Janou Adamcovou (49) není vše úplně zalité sluncem a že mají žít už dávno odděleně, se spekuluje už hodně dlouho. Stále ještě manželé přesto neváhali a letos, jako by na rozloučenou, společně pořídili lukrativní pozemky za 50 milionů.

Jana Adamcová a Jiří Adamec: rozvod

Mluvčí vlády Andreje Babiše a její muž, režisér Jiří Adamec, o tom, jak to mezi nimi ve skutečnosti je, veřejně nemluví. Bývalá moderátorka Jana Adamcová pouze před časem Blesku všeříkajícím způsobem sdělila, že jediné, co chce k tématu uvést, je to, že fungují jako rodiče. Podle Super.cz se ale rozvádějí.

Mají za sebou už opatrovnický soud ohledně dětí a majetkově mají být taky domluvení.

Ale pokud půjdou do vypořádání majetku, bude co rozdělovat, ať už předmanželskou smlouvu mají, nebo ne.

Minimálně režisér soutěží krásy, Sanitky, Pojišťovny štěstí a dalších pořadů byl, kulantně napsáno, velmi „shánčlivý“ a vydělané peníze vrážel do nemovitostí.

Rozhodnutí za 50 milionů

A co nyní tedy dvojice má?

Společně si předloni koupili byt v pražských Dejvicích za deset milionů korun, letos zase za padesát milionů korun tři pozemky na okraji Prahy o celkové výměře 4775 metrů čtverečních.

Jde o místo, kde se chystá zbrusu nová městská čtvrť a pozemky lze použít pouze na stavbu takových domů, které budou vyhovovat projektu. Podmínky jsou dost přísné.

Vysněný projekt pro bohaté

„Objevil jsem podle mého názoru velmi krásný projekt, jehož cílem je na okraji Prahy 6 vytvořit komunitu, jaké jsou běžné zejména za Atlantikem. Za závorou existuje určité množství domů, třeba i více než sto, jsou tam jezera, zátoky, zahrady a celé je to neprůjezdné. Zjistil jsem, že taková komunita by měla vzniknout i u nás, v Česku. Prodal jsem tedy jeden ze svých domů a získal tak prostředky na kousek půdy, a pokud to stihnu, rád bych zde postavil něco hezkého a smysluplného,“ prohlásil loni pro Rytmus života vizionářsky.

Pokud ale dojde k rozvodu, bude se o to muset podělit s Janou Adamcovou.

Co Adamcovi vlastní

Ta si mimochodem před dvěma měsíci za podstatně skromnější čtyři miliony pořídila byt také na Praze 6, velmi blízko od nově nabytých pozemků, ale podstatně daleko od vily v luxusní čtvrti, kterou obývala s manželem. Té je Adamcová spoluvlastníkem, její stále ještě manžel sám zároveň vlastní jen o pár desítek metrů dál mnohem honosnější sídlo o několika patrech, jehož hodnota je také v desítkách milionů korun.

Dvojice se spolu přestala na akcích objevovat před dvěma lety. Jana je nyní hodně zaneprázdněná prací pro vládu Andreje Babiše, Jiří Adamec naopak má volna až nadbytek. „I když mě to samozřejmě se*e, nebaví mě sedět doma, ale nedá se nic dělat. Najednou mám zbytečně moc času,“ postěžoval si eXtra.cz nedávno.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy