Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ROZVOD ANGELINY A BRADA: Pitt čeká dítě s herečkou Marion Cotillard, píší v USA

+ Dalších 6 fotografií
Marion Cotillard a Brad Pitt spolu prý čekají dítě! Alespoň to tvrdí americký bulvár. Není tedy divu, že tohle veřejné ponížení Angelina Jolie nerozdýchala a žádá o rozvod.

Tak tohle je neskutečná mediální bomba! Americký bulvár píše, že herečka Marion Cotillard (40) se s Bradem Pittem (52) zapletla hodně divoce. Dokonce při natáčení filmu Spojenci mělo vzniknout miminko!

To se pak už nemůže nikdo divit, že vytočená Angelina Jolie žádá o rozvod. Zdá se, že Brad jí nasadil obrovské parohy. Tohle si snad Jolie nezasloužila.

Angelina Jolie sice oficiálně oznámila, že se jí nelíbí, jakým způsobem Brad vychovává jejich děti. On si s dětmi rád hrál, ale dal si taky rád jointa. Navíc ho to táhlo do Evropy a na Mallorce dokonce koupil nemovitost, aby si zde mohl užívat. Aby byl od stárnoucí a protivné manželky co nejdál.

Jenže skutečnost bude asi jiná. Angelina v prohlášení uvedla, že důvodem rozvodu není žádná další osoba. Ale nyní se zdá, že ty osoby jsou dvě – svůdná Marion a její miminko!

Že je Brad Pitt svůdník a rád si zašpásuje, to Angelina dobře věděla. Sama si s ním užívala, když byl partnerem Jennifer Aniston (47). A nyní sama zakusila, jaké to je, když dostane parohy.

Související články

Další články