Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Rozvod Agáty Prachařové: Zasáhne do něj kamarádka Lucie Vondráčková?

Agáta Prachařová a Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
PŘÁTELSTVÍ
Před rokem byla Agáta Prachařová (34) jednou z prvních, komu Lucie Vondráčková (39) poskytla velmi otevřený rozhovor k rozpadu svého manželství. A podle našich informací se dvojice hodně sblížila. Obě dvě nyní prožívají to samé – jsou z nich opuštěné dvojnásobné maminky. Nechá si Agáta od Lucky radit?

Tvrdila, jak slyšela, že vztah má být o komunikaci (že by náznak, že u nich doma to podle ní tak nefungovalo?), vyprávěla, že dokonalý chlap by neměl manželku dusit, prudit a bazírovat na nepodstatných věcech, chlap, který nemyslí jen na sebe a od sourozenců zná, že pozornost se může upírat i jiným směrem (Plekanec je jedináček).

„Nepřizpůsobovala bych se životu toho druhého. Ale ono je to těžké, když máte děti. Jste prostě do určité míry na tom druhém závislá. Jste i citlivější. Je to síla, jak udělá mateřství z celkem sebevědomé, soběstačné holky někoho, kdo miluje tolik, že se začne neustále přizpůsobovat. Není to správné ani pro ženu, ani pro vztah,“ také tehdy říkala Lucie Vondráčková (39) Agátě v rozhovoru pro Story.

Zdá se, že minimálně některá z Lucčiných slov dolehla k Agátiným uším a srdci a zařídila se podle nich. Modelka jako by i na jejich základě přestala o lásku k Jakubu Prachařovi bojovat a rozhodla se být naprosto nezávislou.

Poučení

Agáta Prachařová (34) může ale od své starší a zkušenější kamarádky z branže hodně čerpat i nyní. Lucie vede s manželem už třináct měsíců tuhý boj, který zdaleka nepolevuje. A i když zde určitě nepůjde o tak velké peníze (žádná bitva o 400 milionů se zde nekoná), i tak zpěvačka může předat hodně z toho, co se z právních bitev naučila. Mají to teď k sobě v Praze blízko, mohou se potkávat a předávat si poznatky.

Na druhou stranu, Agáta si zatím naštěstí z přítelkyně nevzala příklad v tom, že by měla o rozpadu manželství poskytovat jeden rozhovor za druhým. To totiž veřejnost nenese moc dobře a považuje to za praní špinavého prádla mimo domov. A ani Jakub Prachař (36) nevydává k rozvodu zatím ani hlásku…

Uvidíme, jestli se Prachařová po zkušenosti s Vondráčkovou poučila a bude mít za sebou stejně divoký rozvod, nebo bude spíš ticho po pěšině…

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy