Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rozverný Evík ze Slunce, seno: O záhadné herečce se dodnes mnoho neví, známe její tajemství!

Rozverný Evík ze Slunce, seno: O záhadné herečce se dodnes mnoho neví, známe její tajemství!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Herečka Jaroslava Kretschmerová (62) se zapsala do paměti široké veřejnosti rolí Evíka v trilogii Slunce, seno od Zdeňka Trošky. Od extrovertního Evíka se ale Kretschmerová značně liší a ani po pětatřiceti letech od natáčení prvního dílu nevíme o hereččině osobním životě skoro nic. Jaroslava Kretschmerová je tedy pro všechny tak trochu záhadná.

Roli temperamentního Evíka si zahrála Jaroslava Kretschmerová, která má mimo plátno bezesporu taky hodně energie, ale zda za její dobrou náladou stojí nějaký muž, to již léta nikdo neví. Herečka se plnohodnotně věnuje divadelnímu životu, ale za kým po práci chodí domů, zůstává veřejnosti utajeno. Nikdo nemá ponětí, kolik měla partnerů, sama o sobě jen prohlašuje, že nikdy nebyla vdaná a nemá děti, ale těžko říct. Kromě práce prý nic jiného nedělá a nesvěřuje se.

Kolegové z divadla ale přece jenom prozradili o herečce pár věcí. Údajně je hodně spořivá. Všechno využije na maximum a spotřebuje do nejmenšího kousku. Zdá se tedy, že je to praktická žena. A nejen to, je prý věrná. Již roky používá stejný skořicový parfém. Je to živel, ale za hlasitým projevem jakoby něco skrývala. O čem se ale herečka nezdráhá mluvit, je víra, která je pro ni, jak sama tvrdí, velkou oporou. Před lety údajně propadla sektě, kvůli které prý věřila v evangelium, v Krista a ve spasení. Dnes již tomu tak není, ale u Kretschmerové těžko víme, kde je pravda.

Herečka téměř celý život hraje v divadle Ypsilon, konkrétně od roku 1978. Na plátně se kromě Evíka v trilogii Slunce, seno proslavila hlavně v pohádce S čerty nejsou žerty rolí Doroty Máchalové. Média ji uhánějí kvůli jejímu soukromí již léta, ale jí se vždy podaří proklouznout jako myš. Slunce, seno a pár facek můžete vidět na televizních obrazovkách už dnes ve 21 hodin.

Související články

Další články