Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Rozvedený Roman Vojtek: Manželka mu nechala holobyt!

Tohle nebyl pěkný rozchod.
Zdroj: profimedia.cz
Herec Roman Vojtek (45) pořídil své bývalé manželce Tereze nový dům a on se bude stěhovat do původní vily v Řitce, kde předtím se svou bývalou chotí bydlel. Jenomže svůj bývalý domov našel prý kompletně vyklizený a vila připomíná holobyt.

„Přišli jsme do vyklizeného prostoru, skoro nic tam nebylo, takže mi minulost nic nepřipomínalo. Byla tam spousta práce. Teď to tam pomalinku dáváme do kupy, dokonce děláme i nějaké stavební úpravy“ řekl Roman v magazínu Exkluziv.

Jenomže jeho bývalá manželka Tereza je z takového vyjádření v rozpacích a s takovým popisem bytu se neztotožňuje. „Uklizený byl, vyklizený ne. Kromě postele z ložnice, která byla úplně nová, jsem si neodvezla vůbec nic. Nechala jsem mu tam veškerý nábytek i vybavení, třeba včetně grilu. Všechno jsem si kupovala nové. Ostatně na tom jsme se dohodli,“ řekla Blesku s tím, že o stavebních úpravách ví.

„Být jeho přítelkyní, taky bych se nechtěla nastěhovat do baráku, kde by to vypadalo stejně,“ říká logicky.

Nakonec se deníku ozval herec s pozměněnou verzí. „Bylo to tak, že si vzala nějaké věci, na kterých jsme se domluvili písemně. A to, co tady zbylo, jsem prodal, aby byl čistý barák,“ dodal.

Zajímavé je, že Tereza si ale po poslední návštěvě vily žádných velkých změn nevšimla.

Na eXtra.cz jsme vás také dříve informovali, jak to budou mít expartneři s dětmi na Vánoce.

Související články

Další články