Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rozvedený Pavel Batěk: Házel úsměvy na všechny strany a tulil se ke kolegyni

Pavel Batěk se tulil ke kolegyni
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
samý úsměv

Oblíbený seriálový herec Pavel Batěk se poprvé od rozvodu objevil na veřejnosti. Zatímco jeho bývalá žena Jana Baťková před nedávnem na Instagramu informovala, že krach jejich manželství byl pro ni hotovým očistcem, Batěk se na tiskové konferenci Novy tvářil vesele a po boku své herecké kolegyně házel úsměvy na všechny strany. 

Slova o rozvodu

Hvězda mnoha českých seriálů Pavel Batěk je nyní svobodný muž. Otec dvou malých dětí se před nedávnem rozvedl se zvukařkou Janou Baťkovou. Ta si o těžkých chvílích po krachu vztahu posteskla na Instagramu, kde se svěřila, čím vším si v posledním roce musela projít.

„Já sama jsem prožila minulý léto očistec. Stěhování do novýho bytu se dvěma malýma dětma, strach o to, jak děti rozvod a rozdělení rodičů zvládnou. Strach, abych je uživila a dala jim všechno, co budou potřebovat. A hlavně - abych se z toho sama nezbláznila a byla jim v tomhle blbým období co největší oporou,“ napsala na sociální síť.

Tvářil se šťastně

Nyní je manželství Pavla a Jany oficiálně minulostí a známý herec se poprvé od té doby objevil na společenské akci. Vůbec na něm nebylo znát, že by v uplynulých měsících prožil jakékoli trable, spíš naopak.

Batěk samozřejmě nemohl chybět na tiskové konferenci TV Nova, která představovala nové pořady pro následující rok. Zatímco jeho exmanželka se s krachem manželství s otcem svých dvou malých dětí ještě příliš nevyrovnala, Pavel se po celou dobu tvářil bezstarostně. Před fotografy eXtra.cz nešetřil úsměvy, a to zejména po boku své herecké kolegyně Zuzany Kajnarové, se kterou se setkal například během natáčení seriálu Chlap.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy