Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rozvášněné publikum na koncertě Visacího zámku drsně vypískalo Xindla X! Vzduchem létalo pivo a sprostá slova. Jak to Xindl ustál a kdo diváky zklidnil?

Zpěvák Ondřej Ládek zvaný Xindl X dostal pořádnou nálož. Na koncertě Visacího zámku, kde vystupoval jako host, mu publikum dalo jasně najevo, co si o jeho přítomnosti myslí.

Ještě několik hodin před vypuknutím koncertu se Xindl X chlubil na svých oficiálních facebookových stránkách, že balí kytaru a těší se na koncert jednatřicátých narozenin kapely Visací zámek, který se konal 3. prosince v Lucerně. Když ale přišel na pódium a spustil jednu ze svých skladeb, začali diváci divoce pískat a vykřikovat vulgární slova na jeho adresu. Několik „odvážlivců“ dokonce po Xindlovi hodilo kelímky s pivem.

Jak je vidět na pořízeném záznamu, zpěvák se tím nenechal odradit a dozpíval až do konce. Na pódium pak přišel kytarista „Visáčů“ Michal Pixa a neukázněným fanouškům dal jasně najevo, že tohle chování nestrpí. Písničkář Xindl X si ale příště zřejmě pozvání pankáčů rozmyslí a raději zůstane věrný publiku letních festivalů.

Související články

Další články