Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rozvadovská pokerová legenda je po smrti: Renato Nowak (†62) dostal mrtvici

Rozvadovská pokerová legenda je po smrti: Renato Nowak (†62) dostal mrtvici
Zdroj: facebook/ archiv King's Resort
úmrtí
Německý hráč pokeru s vysokými sázkami, tedy high stakes cash game, Renato Nowak, kterého mohou lidé znát z rozvadovského kasina, je po smrti. Zemřel v neděli na mozkovou příhodu, bylo mu pouhých 62 let. Miloval život, dobrou zábavu a v hazardu se vyžíval.

Pokud jste se někdy dívali na stream high stakes cash game Ca$h King$, což je poker, kde padají velmi vysoké sázky a hrával se v King's Casinu Rozvadov, nebo jste byli přímo v kasinu, Renato Nowak pro vás nebude tak úplně cizí jméno. Bohužel, v neděli obletěla pokerový svět smutná zpráva. Nowak dostal mrtvici ve věku 62 let. Na jeho smrt upozornil německý portál pokerfirma.com a Renatův přítel a soupeř Leon Tsoukernik.

Úspěchy německého hráče

Podle zmíněného portálu Nowak miloval život, dobrou zábavu a také hazardní hry. Proto byl prý vždy vítán u pokerového stolu. Nowak stál také u začátků domácí high stakes scény, nejprve v Praze a pak v rozvadovském King's Casinu. Nowak se vyžíval především v Pot-Limit Omaha high stakes cash games. Během své kariéry v pokeru vyhrál například 3. místo v €25k Super High Rolleru partypoker MILLIONS z roku 2018. Za umístění si odnesl 175 tisíc eur, v přepočtu na české je to více než 4 763 000 korun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy