Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rozvádějící se Roman Šebrle to rozjel: Náručí mu prošlo hned několik krásek

Roman Šebrle byl na Prima párty zase jako utržený ze řetězu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 24 fotografií
Odhalení

Bývalý desetibojař Roman Šebrle (47) to s láskou má jako na houpačce. Moderátor oznámil, že ho čeká rozvod. Zdrceně z toho ale nevypadá. Na party televize Prima si užíval jak alkoholu, tak i společnosti krásných žen. Nakonec na večírku zůstal s parťákem Láďou Hruškou, se kterým pařil až do ranních hodin. Fotoreportérka eXtra.cz jeho počínání po celý večer sledovala.

Před pár lety byl Roman Šebrle spatřen na letní party TV Prima s nějakou dívkou, se kterou pak večer odjížděl domů. V tu dobu byl ale ženatý. Vznikl tak začátek konce jeho více než dvacetiletého manželství s Evou, s níž má dceru Kateřinu a syna Štěpána. Informace o rozvodu se pak objevovaly průběžně, dokud to slavný olympionista nepotvrdil v časopisu Sedmička. Potom začala éra, kdy Romanovi neutekla žádná žena.

Výjimkou nebyla ani úterní Prima Party, kde si moderátor zpráv užíval života plnými doušky. Ze začátku jen popíjel a bavil se s kolegy. Redakce eXtra.cz měla možnost udělat s hvězdou večerních zpráv rozhovor. Moderátor promluvil o svém partnerském životě a rozvodu. Na celý rozhovor se můžete už brzy těšit.

Rovnou dvě hnědovlásky​

Na party vystupoval zpěvák Marek Ztracený. Po skončení koncertu se všechny celebrity přesunuly na afterparty do velkého stanu. Roman Šebrle tam samozřejmě nemohl chybět. Bavil se a tančil a pak mu do cesty přišla krásná hnědovláska, se kterou si povídal přibližně hodinu. Tokali spolu jako dvě hrdičky. Dokonce to vypadalo na novou lásku. Pak ale přišlo pro atleta zklamání, dívka odjela.

Zbytek večera strávil s mužem

S tím si však Roman nelámal hlavu, zanedlouho totiž podlehl další krásce v bílých šatech, která s ním ale také moc dlouho nepobyla. Zdá se, že to poté Roman se ženami vzdal, protože zbytek večera se už veselil s kolegou Láďou Hruškou. Oba moderátoři zůstali na party až do ranních hodin. ​Podívejte se na snímky, které pořídila fotoreportérka eXtra.cz

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy