Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Roztrhl se s nimi pytel! Po Marianovi (46) a Matušovi (45) sbalil NEZLETILOU i známý komik (46)!

Co tyhle tři muže spojuje?
Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 22 fotografií
Na první pohled nemají vůbec nic společného, tuhle trojici mužů však spojuje totožný vkus na ženy. Teda spíš dívenky. Pro mnohé nepřekonatelný věkový rozdíl jim nedělá žádný problém. V Česku máme Mariana (46) s Ivou (28), které proslavila Výměna manželek, a zpěváka Bohuše Matuše (45) s Lucinkou (15). Ale i americký šoubyznys má podobný páreček!

Když se Iva a Marian objevili na televizních obrazovkách ve Výměně manželek, mnohým spadla brada nejenom kvůli jejich nefunkční domácnosti, ale i věkovému rozdílu. Páreček ze severočeských Semil čekal miminko, když Ivě bylo teprve patnáct. Marian kvůli tomu musel snášet tisíce nadávek do pedofilů!

Novým rekordmanem v českém šoubyznysovém rybníčku je však muzikálový zpěvák Bohuš Matuš. Tento týden se pochlubil přítelkyní Lucinkou, které je pouhých patnáct. „Ano, pomazlil jsem se s ní. Lucka mi dělá příjemnou společnost, ale nejde o žádné sexuální orgie a podobně,“ řekl Matuš webu expres.cz. "Nevypadá na patnáct a rodičům to nevadí,“ hájil se.

Ani za oceánem nemají o páry s propastnými věkovými rozdíly nouzi. Z amerických hvězd randících s nezletilou v poslední době vyčnívá komik Dane Cook (46). Jeho vyvolené Kelsi Taylor je devatenáct let a podle amerických zákonů tak ještě není plnoletá. Tou bude až za dva roky.

„Poznali jsme se, když jsem u sebe doma pořádal takový klidný večírek. Chvíli jsme se kamarádili, ale nakonec z toho je láska,“ prozradila tvář sitcomu Rozvedený se závazky. „Nemůžu ani popsat, jak skvělou mám holku. Jsem prostě v těch nejúžasnějších rukou,“ řekl. Zda narážel na sex, netušíme, ale jeho slova hodně připomínají na Matušova.

Co myslíte, přijdou vám vztahy lidí, které od sebe dělí téměř tři desítky let, normální? Anebo je to podle vás zvrácenost?

Související články

Další články