Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Roztomilý klučina ze Šlapeta se změnil k nepoznání. Pivo a punk jsou pro něj největším koníčkem!

Roztomilý klučina ze Šlapeta se změnil k nepoznání. Pivo a punk jsou pro něj největším koníčkem!
Zdroj: facebook.com
Pamatujete si ještě na sladkého hocha, který hrál se skupinou Šlapeto? Teď byste ho jen těžko poznali. Ta roztomilost dávno vyprchala a stal se z něj zavalitý milovník piva. Ale na hudbu stále ještě nezanevřel.

Když se slavnou hospodskou kapelou Robert Papoušek zpíval po zábavách, bylo to sladké a lidi ho milovali. Jenže to snad ani on sám netušil, že za pár let se texty písní promítnou i do jeho soukromého života Hospodský styl se mu tak vryl pod kůži, že teď bez piva nemůže být.

Dost přibral a sám přiznává, že to má z pěnivého moku.

"Trošku jsem přibral. Je to pivem. Neřeším, kolik toho vypiju, někdy jich je deset, někdy pět," prozradil Papoušek v pořadu Zuzany Bubílkové pro Blesk.cz. Dokonce po "tekutém chlebu" pojmenoval i svou punkovou kapelu P.U.M. - pivaři umírají minimálně.

Naštěstí ale alkoholu nepodlehl totálně a stále ho hudba drží nad vodou. Dokonce občas vystupuje i se Šlapetem. "Šlapeto a metal jdou dohromady náramně. Jsou to písně galerky," dodal nadšeně Robert.

Ale hudbou už dávno nevidělává peníze jako to šlo v dětství, musel si najít i pořádnou práci. Pracuje jako obchoďák v rádiu, ale chce se pustit ještě do studia. Jen bude muset asi trochu omezit lásku k pivu.

Související články

Další články